Ovalių butelių etikečių klijavimo mašina

„VKPAK Oval“ etikečių klijavimo aparatai yra universaliausi, tenkinantys šiuolaikinių pakuočių reikalavimus, reikalaujančius didelio efektyvumo, tikslumo ir patikimumo, išlaikant mažas biudžeto išlaidas. Mūsų lipnios etiketės ovalo formos etikečių klijavimo priemonės gali klijuoti etiketes ant plokščių, ovalių, kvadratinių, apvalių formų butelių ar talpyklų. Mūsų modulis užtikrina maksimalų ovalo formos butelių stabilumą ir tiesią padėtį. Šis modulis užtikrina puikų butelių išlyginimą ant konvejerio, kad būtų galima tiksliai ženklinti beveik visų tipų butelius.

Didelio našumo mašinų etiketės yra specialiai sukurtos ovaliems minkštiems plastikiniams buteliams, kad būtų išvengta nepakankamo krašto etikečių ar mažesnio tikslumo netaisyklingiems buteliams.

Ovalūs buteliai idealiai tinka įvairiems tikslams ir įvairioms pramonės šakoms, įskaitant, bet neapsiribojant:

  • Biotechnologijos
  • Sutarčių pildytojai
  • Aplinkos
  • Maistas ir kvapiosios medžiagos
  • Sveikatos apsauga
  • Namai ir sodas
  • Buitinė chemija
  • Sargų priežiūra / sanitarija
  • Asmeninė priežiūra
  • Farmacija

VKPAK, sukonfigūruotas plokštiems ir ovaliems gaminiams, turi puikų tikslumą ir lengvą nustatymą. Jei turite plokščių ar ovalių gaminių, kuriems reikalinga viena, dvi ar net trys etiketės, VKPAK turi iš anksto numatytą dizainą, kad darbą būtų paprasta vėl ir vėl nustatyti. Žemiau pateiktame paveikslėlyje užsimenama apie mūsų mąstymą - tai yra realus pasaulis, nerealios viltys, kad fiksuoto nuvalyto šepetėlio šeriai kreivą paviršių tolygiai slėgs (šiuo atveju galima sekti gaminio paviršiaus kreivę mūsų spyruoklinis šepetėlio laikiklis). Būdama VKPAK mašina, galimybė pridėti modulius užsakymo metu ar po pardavimo leidžia ovalų ir apvalų gaminį labai greitai pakeisti.

Neišsigąskite mūsų konkurentų pasiūlymų dėl įrangos, kuri atrodo kaip mūsų - kuri vargu ar atitiks mūsų našumą - visi mūsų klientai yra patenkinti mūsų įrangos verte.

funkcijos

Greitas perėjimas - Nereikia jokių įrankių, reikalingų norint pakeisti produktą. Dideli rankiniai ratai leidžia lengvai ir lengvai sureguliuoti, nereikia variklio pagalbinės priemonės (variklio pagalba padidina aptarnavimo kainą / sudėtingumą ir dar ką nors kita). Mes nusprendėme, kad tai bus paprasta, kai nustatysime šiek tiek brangesnius išgraviruotus liniuotes ir skalę per „skaitmeninius rodiklius“, kurie laikui bėgant gali nepavykti (vėlgi kitas dalykas, kurį reikia paslauga). Sąrankos laikas tarp darbų yra paprastas ir greitas.

Pakartojamumas - Visi jūsų gamybos užduoties elektroniniai nustatymai / parametrai gali būti išsaugoti jutikliniame ekrane, kad būtų galima tiksliai pakartoti tarp eilučių.

Lankstumas - VKPAK yra sukurtas moduliniu formatu, leidžiantis daugybę konfigūracijų, kad atitiktų jūsų darbų diapazoną. Tiek mechanika, tiek elektronika yra modulinės, leidžiančios greitai pridėti ir pašalinti mechaniką ir elektroniką.

Spalvotas jutiklinis ekranas - yra lengvai naudojamas ir lengvai suprantamas. Taip pat yra informacijos apie mašinos būseną ir trikčių šalinimo meniu.

Kai jums reikia ovalaus buteliuko etiketės tirpalo, VKPAK pateikia šiuos produktus, kad atitiktų jūsų reikalavimus