Buto etikečių klijavimo mašina

Visiškai automatinė plokščių butelių etikečių klijavimo mašina tinka naudoti daugelyje rūšių gaminių, tokių kaip popierinė dėžutė, failų kišenė, popierinė dildė, kartonas ir knygų etiketės ir kt. Taip pat gali būti naudojamas įvairių uždengimo mechanizmų pridėjimas ir naudojimas kai kurių produktų, kurių paviršiai būna lygūs, paviršiaus ženklinimas. Jos integruotas veikimo proceso veikimas yra toks:

Pirma, gaminiai, laukiantys etiketės, dedami arba tiekiami rankiniu būdu, kortelių dalijimo mašina arba sujungiant srauto liniją. Konvejerio juosta pristato produktus, o taisymo mechanizmas, pavyzdžiui, juostos valdymas, juos nustato. Pataisyti produktai praeis per induktorių, vairuojant konvejerį. Kai induktorius gauna signalą, jis išsiųs pranešimą į programos saugyklą, kuri priims signalą, kuris išves signalą, kad valdytų galvos ženklą, įgyvendindamas ženklinimo funkciją. Po ženklinimo etiketėmis produktai bus vėl uždengiami per viršutinį mechanizmą. Tuo metu bus baigtas visas uždengiamos etiketės procesas. Produktus su etikete galima surinkti.

Šios šoninės lipdukų etiketės / plokščių butelių etikečių klijavimo mašinos mašina yra labai patogi vartotojui ir labai tvirta. Tai labai tinka klijuoti etiketes priekyje, gale ir šone; iš plokščių, ovalių, kvadratinių, apvalių formos indų. Be to, ši moderni plokščių butelių ženklinimo įranga gali užimti 100 etikečių per minutę, atsižvelgiant į etikečių ir gaminių formą ir dydį. Ženklinimo greitis taip pat priklauso nuo stabilaus gaminio judėjimo mašinos konvejeriu didesniu greičiu. Ši automatinė, vertikali ir tiesinė mašina turi gaminio derinimo sistemą, sinchronizuotą su viršutinio laikymo diržo sistema. Jame netgi yra naujausia mikroprocesoriaus valdoma etikečių išdavimo sistema ir unikali etikečių ir gaminių jutimo sistema. Ši daugiafunkcinė plokščių butelių etikečių klijavimo mašina iš tikrųjų atitinka įvairius šiuolaikinių pakuočių daugelio vartotojų reikalavimus. Tai labai greita, tiksli, efektyvi ir ilgaamžė įranga. Paprasta naudoti reguliavimo priemonė mažiausiai keičia įrankius ar dalis. Be to, ši plokščių butelių etikečių klijavimo mašina gali būti specialiai suprojektuota su kišenine sistema ir pašarų sliekų sistema; norint tiksliai išlyginti butelius ant konvejerio, kad būtų galima tobulai klijuoti etiketes. Jame netgi yra atskiras taškas ir sinchronizuota greičio valdymo sistema. Būdinga etikečių ilgio aptikimo sistema padeda išvengti rankinio etikečių ilgio informacijos įvedimo ir saugojimo atmintyje ir tų pačių duomenų gavimo kiekvieną kartą keičiant etiketės dydį ir perkraunant įrangą. Ši plokščių butelių ženklinimo sistema taupo jūsų laiką, neleidžia mašinai prastovėti, padidina gamybą ir sumažina išlaidas. Be šios automatinės butelių etikečių klijavimo mašinos taip pat gali būti naudojama etiketėms klijuoti ant vienpusių plokščių butelių ir net korpuso / apvyniojimo etiketėms ant apvalių butelių. Taip pat galima įsigyti stiklinę arba akrilo apsauginę spintelę.

Automatinė plokščių butelių lipdukų etikečių klijavimo mašina yra patogiausia naudoti. Tinka klijuoti priekines, užpakalines ar šonines etiketes ant plokščių / ovalių / kvadratinių / apvalių indų, kurių išeiga iki 120 etikečių per minutę, priklausomai nuo gaminio formos / dydžio ir etiketės dydžio. Automatinė gaminio derinimo sistema sinchronizuota su viršutinio diržo sistema. Mašinoje yra moderni pažangi mikroprocesorių valdymo etikečių išdavimo sistema su patogia naudoti etikečių ir gaminių jutimo sistema. Mašiną taip pat galima įsigyti su papildomu apvyniojimo sistema, todėl ją galima lanksčiau naudoti ant vienos pusės etiketės ant plokščių butelių arba užklijuoti apvalią etiketę ant apvalių gaminių.

Universaliausia, elegantiško dizaino linijinė etikečių klijavimo mašina, skirta patenkinti pagrindinių šiuolaikinių pakavimo linijų vartotojų poreikius, reikalaujanti didelio efektyvumo, greičio, tikslumo ir ilgaamžiškumo. Lengva naudoti reguliavimus, reikalaujančius minimalaus įrankio arba keičiant dalis. Mašina gali būti suprojektuota ir tiekiama su robotizuota dviejų judančių kišenių sistema arba dviejų pašarų sliekų sistema, užtikrinančia puikų butelių išlyginimą ant konvejerio, kad būtų galima tiksliai ženklinti. Produkto stabilizavimo sistemos pasirinkimas priklauso nuo gaminio formos, dydžio ir reikalingo greičio.

Lipdukų ženklinimo mašina turi savo unikalią vieno taško sinchronizuotą greičio valdymo sistemą. Įmontuotos automatinės etikečių ilgio aptikimo sistemos nereikalauja rankiniu būdu tiekti ir saugoti etikečių ilgio duomenis atmintyje ir kaskart gauti tuos pačius, norint pakeisti etiketės dydį ir iš naujo paleisti mašiną. Taigi sistema taupo brangų laiką, išvengiama mašinų prastovos laiko ir padeda pasiekti didesnę produkciją. Mašina gali būti tiekiama su papildomu grūdinto (sugadinto) stiklo arba akrilo apsaugine spintele. Mašinos, kurioms reikalingos visos pagrindinės funkcijos, kaip standartinė įranga, kad atitiktų dabartinius rinkos poreikius, taip pat taupo išlaidas ir laiką.

Mašina gali būti suprojektuota specialiai vieniems šoniniams buteliams, taip pat kūno / apvyniotoms etiketėms tepti ant apvalių butelių, kaip pasirinktinai.

Pagrindiniai visiškai automatinio plokščio paviršiaus ženklinimo įrenginio mechanizmai:

1. Reguliuodami priekinio ženklo sėdynę, galite reguliuoti X ašies, Y ašies, Z ašies ir R ašies kryptį.

2. Antraštėje yra dalys - surinkimo mechanizmas, ritininis mechanizmas, lupimo mechanizmas, tiekimo mechanizmas, vilkimo pavara ir variklio traukimas.

3. Konvejeris naudojamas ženklinamiems produktams įnešti į etikečių sritį ir jas užbaigti. Tada išsiųskite produktus iš šios srities.

4. Konvejeris, vykdantis juostą, teikia teigiamą poveikį pristatant gaminius.

5. Ekrano lietimas. Žmogaus ir mašinos sąsaja naudojama įrangos atidarymo ir sustojimo būsenai valdyti, derinimo parametrams keisti, įvesties / išvesties stebėjimui ir pan.

6. Elektros dėžutės valdymas priklauso nuo įrangos grandinės konfigūracijos.

Kai jums reikia plokščio buteliuko etiketės tirpalo, VKPAK pateikia šiuos produktus, kad atitiktų jūsų reikalavimus