Plastikinių stiklinių butelių dvipusė lipdukų etikečių klijavimo įranga

Dvigubos pusės automatinė etikečių klijavimo mašina tinka kvadratiniams buteliams arba plokštiems buteliams su dvigubu arba viengubu ženklu. Formos diržas gali būti pasviręs, o etiketės galvutę galima reguliuoti aštuoniomis kryptimis, todėl bet kurį butelį mašiną galima sėkmingai pritvirtinti per kelias minutes.

Butelio ženklinimo mašinos parametras

Maitinimo galia (V / Hz): AC 220/50 110/60
Galia (W): 1500
Ženklinimo tikslumas (mm): ± 1,0
Ženklinimo dydis (mm): aukštis 15–100 mm, ilgis 20–300 mm
Butelio dydis (mm): išorinis skersmuo 12-100mm, aukštis 30-200mm
Talpa (b / m): 40–120
Matmenys (L × W × H) (mm): 2200 × 1400 × 1550
NW (kg): 320

Plastikinių stiklo butelių dvipusė lipdukų etikečių klijavimo įranga

Slėgį tarp aktyviosios ašies ir presavimo volo galima reguliuoti, todėl juostos važiavimo kryptį galima laisvai reguliuoti. Etiketė spaudžiama tik lanksčiai, nesukeliant jokių iškraipymų.

Etiketės galvutė pritaikyta dvigubo preso ritinėlių konstrukcijai, garantuoja, kad etiketė būtų tvirtai pritraukta, bet nesulaužta dėl apačioje esančio popieriaus presavimo, o atskira sankaba padaro įtampą labiau subalansuotą. Jutikliniu ekranu paremta žmogaus sąsaja kinų ir anglų kalbomis su viena internetine pagalbos sistema palengvina mašinos valdymą. Spaudos diržas baiminasi į pagrindinę transportavimo liniją, todėl abi transportavimo linijos priverčia visiškai sinchroniškai dirbti.

Plastikinių stiklo butelių dvipusė lipdukų etikečių klijavimo įranga

Automatinė etikečių klijavimo mašina tiekiama su garsiuoju varikliu, todėl jis realizuoja tikrąjį uždaro ciklo valdymą ir išvengia „neregio vaikščiojimo“ reiškinio, kai jis tiekiamas su žingsniniu varikliu. Daugiakanalis enkoderis tiksliai nustato etiketės padėtį dideliu greičiu. Užklijavus buteliuką, etiketė spaudžiama atvartu ir spaudžiama aktyviais ir pasyviais kempinės ritinėliais. todėl užklijuota etiketė neturi šlapimo pūslės. Tai ypač tinka kristaliniams buteliams, pažymėtiems skaidriomis etiketėmis. Pasirenkamas orlaivių ir ritinėlių etikečių rinkinys gali tiksliai pažymėti apvalius butelius.

Automatinės etikečių klijavimo mašinos gali būti naudojamos kaip atskiros ženklinimo stotys, tačiau yra gaminamos veikti kaip automatinės pakavimo sistemos komponentas. Skirtingų formatų etiketėms klijuoti galima naudoti skirtingas etikečių mašinas, kaip aptarta toliau. Automatinės ženklinimo mašinos gali žymiai pagreitinti ženklinimo procesą, reikalaujant, kad operatorius tik nustatytų ir pakeistų etikečių ritinius. Paprastai buteliams judant žemyn juostos konvejerio sistema, butelių separatorius bus naudojamas nedideliam tarpui tarp kiekvieno konteinerio uždėti, užtikrinant, kad nuoseklus, be raukšlių tepimasis tęsiasi ir didesniu greičiu.

Plastikinių stiklo butelių dvipusė lipdukų etikečių klijavimo įranga

Etikečių formatai

Etikečių klijavimo mašinos gali pritaikyti etiketes įvairių tipų ir dydžių talpykloms įvairiais formatais. Vienas iš labiausiai paplitusių etikečių tipų. Apklijuokite etiketes, paprasčiausiai, apvyniokite etiketę aplink butelį. Vanduo buteliuose ir kiti gėrimų tipo produktai naudojasi lengvai supakuojamomis etiketėmis, kurios puikiai tinka su apvaliais indais. Tačiau etikečių klijavimo mašinos gali pasiekti daug daugiau nei paprasčiausiai apvynioti etiketę aplink butelį. Viršutiniai ir apatiniai etiketės ir priekiniai bei galiniai etiketės gali užklijuoti dvi skirtingas etiketes tam pačiam konteineriui, kai juda per etikečių mašiną. Turėkite omenyje, kad atsižvelgiant į tokio tipo etikečių mašinų konfigūraciją, pačioms etiketėms gali reikėti nustatyti specialų etikečių gamintojo nustatymą. Šios dvi etikečių sistemos leidžia pakuotojams sukurti priekinę etiketę rinkodarai ir produktų pristatymui, o maistinę ir kitą informaciją uždėti ant galinės etiketės. Etiketės taip pat gali būti gaminamos taikant tris skydelių etiketes kvadratiniams ar stačiakampiams indams, kampinėms etiketėms ir kitiems individualių pakuočių projektams pritaikytais formatais.