Kaušo etikečių klijavimo mašina

Daugelis pramonės šakų remiasi kibirais saugodamos ir gabenamos savo medžiagas ir produktus. Nesvarbu, kokio tipo verslą vykdote, svarbu, kad jūsų etiketės sistema būtų patikima, greita ir tiksli.

Geriausias būdas užtikrinti, kad jūsų produktai būtų teisingai paženklinti, yra pritaikoma sistema. „VKPAK“ mašinos yra modulinio dizaino ir gali būti integruojamos su įvairiais priedais, skirtingais pritaikymais. VKPAK mašinas galima lengvai pritaikyti pagal jūsų tikslią talpyklos dydį, laikykite ją tiksliai vietoje, kai bus laikomasi etiketės. Kibirų etiketė yra greita sistema, į kurią galima sutalpinti įvairių tipų etiketes, pvz., Apklijuojamas etiketes arba plokščias šonines etiketes stačiakampiams kaušams.

Vaizdo įrašas:

Priklausomai nuo dabartinio įrenginio, mūsų „Bucket“ ženklinimo sistema gali būti atskira sistema arba integruota į didesnę gamybos liniją. „VKPAK“ inžinerijos galimybės yra stiprios, ir mes didžiuojamės galimybe sukurti automatikos sprendimą, pritaikytą jūsų gamybos poreikiams.

Pagrindinis parametras (standartinis modelis)
Leidimo tikslumas± 1 mm
Ženklinimo greitis30-45 vnt / min
Etiketės dydisL: 20mm-285mm W: 20mm-135mm
Produkto dydisSkersmuo: 25mm-100mm H: 25mm-300mm
SvorisApie 185kg
Galia1000W

Kaušelio pakelio ženklinimo sprendimas

„Bucket“ etikečių klijavimo mašiną lengva valdyti su etikečių skaitikliu. Iš anksto nustatytas paketinis valdymas, klaviatūra ir skaitmeninis ekranas, tinkamas daugybei didelio formato cilindrinių etikečių. Jis turi žingsninius variklius, leidžiančius greitai ir tiksliai ženklinti, ir pneumatiškai valdomus vartus. Kaušo pakėlimas su motorizuotu pavaros mazgu optimaliam etikečių išdėstymui. Su nepermatomu etiketės atpažinimu kaip standartine įranga ir lengvai reguliuojamu išankstiniu dozavimu ir etikečių padėties nustatymu pagal graduotą skalę.

Patikimas kibirų ir kibirų etikečių klijavimo sprendimas. Unikali nušluostoma etiketės aplikatoriaus svirtis yra įmontuota į VKPAK spaudą, o cilindrinėms talpykloms, tokioms kaip kibirai ir kibirai, tiksliai pritvirtinti etiketės aplikatorių. Diržu varoma aplikatoriaus svirtis seka urnos ar būgno apskritimą, kad būtų galima saugiai nuvalyti etiketę.

Parodytoje sistemoje yra VKPAK etiketės aplikatorius horizontalioje padėtyje, kad būtų galima uždėti iš anksto atspausdintą kibirų etiketę. Šio tipo indelių / kibirų ženklinimo sistema gali naudoti didesnę etiketę, pvz., 6 ″ pločio arba 8,5 ″ pločio etiketę, kad būtų užtikrinta išsami ir suprantama informacija.

„Pail“ etiketė yra technologiškai pažangiausia pramonėje naudojama „Pail“ etikečių klijavimo mašina. Jis specialiai sukurtas tiksliai ir efektyviai klijuoti priekines arba priekines ir galines etiketes ant didelių pramoninių apvalių ir kvadratinių kibirų, ąsų, ąsočių ir kubilų. Unikalus VKPAK metodas naudoja valomuosius vartus, oro valdymą ir servo valdomas diržų sistemas, kad būtų užtikrintas nuoseklus, be raukšlių. Norėdami pakuoti kaušus, ąsas, kubilus ir ąsočius su rankenomis, pasirenkamas orientavimo modulis kiekvieną kartą nukreipia rankenas į etiketę, kad būtų tiksliai.

Etiketės tipas ir specifikacijos

Galingas ir universalus etikečių ar daugiasluoksnių kaušų, smeigtukų, ąsočių ir kubilų etikečių žymėjimas

Mašinos tipas: Kailių etikečių klijavimo mašina, kibirų etiketė, kibirų etiketė

Ženklinimo programos: Priekinis ženklinimas, daugiasluoksnis ženklinimas, etiketės su visa danga

Konteinerių tipai: Etiketės apvalius ar kvadratinius plastikinius kibirus, ąsočius, ąsas, kubilus, metalą ir daugumą kitų medžiagų

Sukurtas taip, kad atitiktų jūsų reikalaujamas specifikacijas

Jei jums reikia paprasto taikymo sprendimo, mūsų etiketės aplikatoriuje yra daugybė aukščiausios kokybės funkcijų, kurios užtikrina greitą ir efektyvų etikečių klijavimą, kad būtų pasiektas geriausias darbo efektyvumas.

Unikalus dizainas, sukurtas maksimaliai padidintam „Pail“ ženklinimo efektyvumui

VKPAK visada ieškome režimų ir metodų, kurie padėtų jūsų įrenginiui optimizuoti maksimalų darbo krūvio efektyvumą. Mūsų indų etiketė sukurta naudojant tą pačią metodiką.

Prie etiketės pritvirtintas oro cilindru valdomas, trumpas važiavimo, pakreipiamas vakuuminis tinklelis (maždaug 15 colių ilgio), kuriame yra keli kintamo greičio, žingsniniu varikliu varomi žiediniai diržai, padedantys ir paduodantys ilgų tiekimą , minkštos etiketės. Mafino ventiliatoriai naudojami vakuumui generuoti, kad sausa etiketės pusė būtų laikoma prie O formos žiedų, kad būtų suteikta eiga.

Tvirtas, veltinio valytuvų atspaudas, pritvirtintas ant grotelių etiketės tinklelio galo, naudojamas kontaktui su gaminio paviršiumi, kad būtų galima prispausti etiketę, kad būtų galima pirmą kartą pritvirtinti; etiketė pritvirtinama traukiant groteles į priekį judančiam produktui.

Motorizuoti žiediniai žiedai juda, o etiketės dalijasi ir sustoja, kai priekinis etiketės kraštas pasiekia veltinio servetėlės viršūnę. Tai lemia fotoelektrinis etiketės jutiklis, kuris nustato stabdymo padėtį ir yra nuoseklus (net ir esant skirtingiems etikečių ilgiams).

Tvirtai išdėstyti, lygiagrečiai rankenos kreipiamieji bėgiai (vertikaliai padėčiai) yra sumontuoti, kad būtų galima išvalyti kiekvieno gaminio viršutinę dalį, kad būtų išlaikyta orientacija linijoje, o produktai nesisuktų iš padėties, eidami į laikančio diržo stabilizatoriaus mazgą.

Visi šie veiksmai atliekami kartu, siekiant užtikrinti, kad jūsų indų ženklinimo procesas nuolat maksimaliai padidintų pajėgumus ir kuo labiau pašalintų prastovas.

Pagaminta patvariai naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir komponentus

Standartiškai su visais VKPAK etikečių klijavimo įrankiais, mūsų indų etiketė gaminama iš sunkiųjų anoduoto aliuminio ir nerūdijančio plieno komponentų. Kailinių etikečių konvejeryje įmontuoti kreipiamieji bėgiai, siekiant užtikrinti, kad produktas atitiktų reikiamus parametrus, kad būtų galima tiksliai ir nuosekliai ženklinti.

Naudodamiesi VKPAK „Pail Labeler“, užtikrinkite didžiausią savo darbo efektyvumą. Susisiekite su mumis šiandien, kad pradėtumėte ir paprašykite kainos pasiūlymo.