Pilnai automatinė plastikinio stiklo butelio indelio šalto klijų ženklinimo mašina

Įvadas:

Automatinį šalto klijų etikečių klijavimo aparatą galima pritaikyti stikliniam buteliui su alaus alaus vyno etiketėmis su aliuminio skardine su pasta.

Mašina pagaminta iš SUS304 nerūdijančio plieno ir aukštos kokybės aliuminio lydinio.

Importuojamas žingsninis variklis arba servovariklis naudojami etiketės galvutei, kad būtų užtikrintas ženklinimo greitis ir tikslumas.

Fotoelektros ir valdymo sistemoje naudojami pažangūs komponentai iš Vokietijos, Japonijos ar Taivano.

Naudokite PLC žmogaus ir mašinos sąsajos valdymo sistemą, kurią lengva suprasti.

Pilnai automatinė plastikinio stiklo butelio indelio šalto klijų ženklinimo mašina

Techninis parametras:

EtiketėŠaltojo klijavimo etiketė / popieriaus etiketė
Maksimali talpa40–100 BPM
Butelio skersmuo20mm ~ ~ 120mm
Butelio aukštis20mm ~ 250mm
Etiketės ilgis10mm ~ 300mm
Etiketės plotis10mm ~ 150mm
Butelių aukštis± 1 mm
butelių formos50mm ~ 280mm
butelių formosKvadratinis, apvalus, ovalus, plokščias butelis
Susitraukimo krosnies galia1,1 kW
Taikymaslipni etikečių mašina

Pagrindinės funkcijos

1) Platus pritaikymo diapazonas gali patenkinti visų apvalių butelių ar pusiau apskritimo ženklinimo poreikius, ženklinimas perjungimas tarp butelio yra paprastas, lengvai reguliuojamas

2) Etiketės tikslumas yra geras, juostos apvažiavimas pritaikomas ištaisymo mechanizmui, juosta nenukrypsta, trys etiketės padėties x / y / z kryptys ir nuolydis reguliuojami aštuoniais laisvumo laipsniais, o reguliavimas neturi negyvas kampas.

3) Etiketės kokybė yra puiki, pritvirtinkite elastingą preso dangčio diržą, etiketė yra plokščia, be raukšlių, pagerinkite pakavimo kokybę.

4) taikymas yra lankstus, butelio stovėjimo tipo etikečių mašinoje yra automatinė butelių atskyrimo funkcija, ji gali būti gaminama vienoje mašinoje ir taip pat gali būti sujungta su gamybos linija.

5) Pažangus valdymas, automatinis fotoelektrinis stebėjimas, nenurodymas etiketėse, nestandartinė automatinė korekcija ir etikečių automatinis aptikimas, nuotėkio prevencija ir etikečių švaistymas.

6) Didelis stabilumas, palaikanti įranga veikia 7 × 24 valandas, „Mitsubishi PLC“, „SIEMENS Touch“, „KEYENCE“ butelio jutiklis, „Leuze“ didelio tikslumo etiketės jutiklis.

7) Reguliavimas yra paprastas, ženklinimo greitis, perdavimo greitis ir buteliuko atskyrimo greitis gali užtikrinti laipsnišką greičio reguliavimą, o reguliavimas atliekamas pagal reikalavimą.

8) Tvirtas ir patvarus, pritaikykite trijų juostų reguliavimo mechanizmą, visiškai išnaudokite trikampio stabilumą, visa mašina yra tvirta ir patvari. Jis pagamintas iš pilno ss304 nerūdijančio plieno, kuris atitinka GMP gamybos reikalavimus.