Kosmetikos ženklinimo įranga

Naudinga kiekvienam kosmetikos pakuočių gamintojui

Federaliniame maisto, vaistų ir kosmetikos įstatyme kosmetika apibrėžiama kaip „gaminiai, skirti trinti, pilti, pabarstyti ar purkšti, įleisti ar kitaip ant žmogaus kūno valyti, pagražinti, skatinti patrauklumą ar pakeisti išvaizdą“.

FDA kosmetikos ženklinimo reikalavimai skirti apsaugoti vartotojus nuo pavojų sveikatai ir apgaulingos praktikos bei padėti vartotojams priimti pagrįstus sprendimus dėl kosmetikos, kurią ketinama įsigyti.

Kosmetikos gaminiai negali būti ženklinami ar reklamuojami su teiginiais, rodančiais, kad FDA patvirtino produktą. Tai taikoma net tuo atveju, jei gamybos įmonė yra įregistruota arba produktas yra FDA savanoriškos kosmetikos registravimo programos sąraše.

Trumpai tariant, FDA reikalauja kosmetikos etikečių:

  • Produkto tapatybė (kas tai yra)
  • Grynasis turinys (kiek pakuotėje)
  • Sudedamosios dalies deklaracija (iš ko ji pagaminta)
  • Visos būtinos įspėjamosios etiketės (galima rizika, susijusi su daikto naudojimu)

Kosmetikos pakuočių gamintojai žino, kad etiketės yra esminė kosmetikos rinkodaros dalis, tačiau jos taip pat skirtos vartotojams pranešti apie numatomą produkto naudojimą, ingredientus, grynąjį kiekį ir gamybos ar platinimo vietą.

Kadangi kosmetikos etiketės būna įvairių formų ir dydžių, egzistuoja įvairi etikečių klijavimo įranga, atitinkanti įvairius poreikius. Daugiafunkcinės etikečių klijavimo mašinos leidžia žaibiškai suvynioti, užklijuoti ir lipdyti kosmetikos gaminius.

Nesvarbu, kokia kosmetikos pakuotė turi būti paženklinta, pirmiausia ieškokite geriausių etikečių variantų ir tinkamos ženklinimo įrangos. Geriausia modulinė ženklinimo įranga gali tinkamai pritaikyti jūsų etiketės tipą, prisitaikyti prie konteinerio matmenų ir puikiai pritvirtinti prie jūsų gamybos linijos.

Kosmetikos etikečių tipai

Kosmetikos pieštukų ir rašiklių pakuočių etiketės

Iš akių kontūro, kreminių akių šešėlių, antakių šepetėlių ir lūpų spalvų galite greitai rasti rašiklio ir pieštuko stiliaus indus, žvilgtelėdami į makiažo praėjimą.

Kaip rašo „Beauty Packaging“, kosmetikos pieštukų ir rašiklių paklausa didėja, o kosmetikos pakuočių gamintojai intensyvina savo veiksmus, kad sukurtų konkurencingą dizainą ir apsaugines pakuotes, kurios akivaizdžiai pažeistų vartotojus.

Kosmetikos pieštukų ir rašiklių pakuočių etiketės

Kosmetikos pieštukų ir rašiklių talpyklėms reikia ypatingos priežiūros, nes jose yra nedaug vietos, tačiau ant pakuotės turi būti visa reikalinga informacija, įskaitant ingredientus, produkto pavadinimą, informaciją apie spalvą ir dar daugiau. Paprastai tai gali būti padaryta apvyniojama etikete ir pabaigos taško etikete.

Apvyniojama etiketė padengia didžiausią daugelio konteinerių paviršių ir gali apimti visą gaminio ilgį. Perforacija taip pat gali būti dedama į etiketę, kad būtų lengvai atidaromas ir akivaizdus klastojimas. Firminės apvyniojamos etiketės gali efektyviai parodyti visą FDA nurodytą informaciją apie produktą. Be to, etiketės gali uždėti taškines etiketes ant uždaro rašiklio ar pieštuko indo galo, kad nurodytų spalvą ar spalvų kodą.

Kosmetikos vamzdelių pakuočių etiketės

Losjonai, kremai, maskuokliai ir plaukų produktai puikiai tinka tūbelių viduje, skirtose lengvai išpilstyti. Tinkama mašina gali greitai ir tiksliai paženklinti vamzdinius gaminius priekyje ir gale, arba aplink visą konteinerį.

Apklijuojamos etiketės ant kosmetikos mėgintuvėlių suteikia paprastą vientisą tepimo procesą, kuris gali greitai judėti per mašiną su minimaliu judesiu. Galite pakeisti savo apvyniojimo dizainą, kad dirbtumėte su savo vamzdžio kreivumu ir kūgiu.

Kosmetikos vamzdelių pakuočių etiketės

Kadangi dauguma vamzdžių yra pusiau ant paviršių priekyje ir gale, daugelis gamintojų efektyvumui naudoja dviejų dalių etiketes. Priekinę etiketę paprastai sudaro įmonės logotipas, produkto pavadinimas, turinys ir kita reikalinga informacija, o galiniame skydelyje yra brūkšninis kodas, ingredientų sąrašas ir naudojimo instrukcijos.

Viso kūno rankovių etiketė yra intensyvesnė nei kitos etiketės parinktys, tačiau ji leidžia jums keisti viso vamzdžio išvaizdą iš viršaus į apačią. Norint išlaikyti kokybę ir pastovumą, rankovėms reikia skirti ypatingą atsargumą dedant ir dengiant.

Kosmetikos etiketės „Can & Jar“

Skardinės, aliuminio skardinės, stikliniai kosmetikos indeliai ir akrilo indeliai dažnai naudojami kosmetikos pramonėje vaškams, veido kremams ir kitiems pusiau skystiems gaminiams laikyti.

Skardinės ir stiklainiai dažnai įgauna netaisyklingą formą, kad susidomėtų kosmetikos pakuotėmis, įskaitant matmenų išpjovas ir įstrižas. Tokių kosmetikos indų ženklinimas gali būti sudėtingas, tačiau viršutinę ir apatinę etikečių klijavimo mašinas galima sukalibruoti, kad būtų galima atlikti darbą. Viršutinės ir apatinės etiketės gali būti dedamos vienu metu naudojant dvigubos ritės etiketę ir tinkamai sinchronizuojant.

Kosmetikos etiketės „Can & Jar“

Tais atvejais, kai indelio viršus arba apačia nėra pakankamai dideli standartinei etiketei, naudinga naudoti galinių taškų etiketes. Pabaigos taškai dažnai naudojami simboliams, kodams, spalvų pavyzdžiams ar smulkiems spaudiniams.

Cilindro kosmetikos butelių etiketės

Cilindriniai kosmetikos buteliai naudojami įvairiems kosmetikos gaminiams. Buteliai be oro, losjonų buteliai ir plaukų purškikliai yra cilindrų, dažnai naudojamų kosmetikos pramonėje, pavyzdžiai. Jie taip pat yra įvairių dydžių ir yra tarp universaliausių didmeninėje rinkoje esančių konteinerių.

Cilindro kosmetikos butelių etiketės

Apvyniojamas butelių etikečių klijavimo aparatas puikiai tinka žymėti cilindrinius kosmetikos butelius. Juos lengva dirbti ir sklandžiai judėti per konvejerį, kai produktai sukasi žemyn. Jei butelis yra didesnis, gali būti geriau naudoti priekinę ir galinę etiketes.

Viso kūno rankovės taip pat gali būti naudojamos mažesnių cilindrinių indų sandarinimui uždengiant visą paviršių. Lūpų blizgesiuose ir kituose gaminiuose dažnai naudojamos skaidrios kūno rankovės, kad būtų galima parodyti produkto spalvą, tuo pačiu apsaugant turinį nuo klastojimo.

Kompaktiškos kosmetikos etiketės

Kosmetikos kompaktams, naudojamiems pagrindo, bronzantų ir akių šešėlių milteliams, reikia ypatingos priežiūros ženklinant. Geriausias būdas tai padaryti yra viršutinės ir apatinės etiketės, kurias klijuoja slėgiui jautri mašina, suprojektuota taip, kad būtų naudojamas reikiamas slėgio kiekis, nesutraiškant ar sunaikinant talpyklos ar jos turinio. Laimei, šiandienos etikečių klijavimo mašinos leidžia automatinėms technologijoms sutelkti dvi etiketes viršuje ir apačioje, nesuderinant.

Kompaktiškos kosmetikos etiketės

Ženklinimo įrangos svarba

Nesvarbu, kaip greitai sugebėsite išpilstyti į butelius, išpilstyti į stiklainius ar užpildyti kosmetikos gaminius, bendrą produkciją gali riboti greitis, kuriuo ženklinate etiketę ir pateikiate rinkai. Vienas pagrindinių iššūkių, kuriuos patiria daugelis kosmetikos pakuočių gamintojų, yra etikečių spausdinimas ir klijavimas, tačiau yra keletas gerų etikečių sprendimų ir etikečių mašinų variantų.

Etikečių klijavimo mašinos yra įvairių kainų, kurios dažnai atrodo pribloškiamos gamintojams, verslo savininkams ir operacijų vadovams, dirbantiems ribotu biudžetu. Tačiau efektyvi ženklinimo įranga gali smarkiai padidinti produktyvumą ir atsipirkti iš karto padidindama pildymą.

Efektyvumas

Paprastai dauguma kosmetikos gamintojų pradeda be didelių išankstinių kapitalo investicijų, todėl norėdami pradėti gamybą rankiniu būdu savo etiketes ženklina savo produktų talpyklomis. Tačiau pridėjus vieną pusiau automatinę etiketę, stalinį ar modulinį, produktyvumas gali padidėti beveik 500%, todėl per valandą galima paženklinti iki 150 taros.

Pilnai automatinės tiesioginio ženklinimo mašinos yra fiziškai didesnės ir šiek tiek brangesnės nei pusiau automatinės, tačiau jos gali paženklinti iki 500 konteinerių per valandą. Šis efektyvumo padidėjimas leidžia daugiau produktų paženklinti tokiu pat tiksliu, bet greitesniu tempu.

Nesvarbu, ar pakuojate losjoną, ar lūpų dažus, ar pagrindą, ar sutankinate, tinkama ženklinimo įranga greitai pateisins jo kainą.

Kokybė

Pusiau automatinio arba visiškai automatinio etikečių aparato naudojimas suteikia kosmetikos kompanijų savininkams ir pakuočių gamintojams galimybę kiekvieną kartą tiksliai įdėti gerai suprojektuotą etiketę - ir visi žinome, kad labai svarbu etiketė su puikiu dizainu ir tikslia uždanga. rinkodaros įrankis.

Etikečių gaminimo mašinos yra greitesnės, nuoseklesnės ir tikslesnės, lyginant su rankiniu rankiniu ženklinimu. Geriausia ženklinimo įranga yra stabilizatoriai, užtikrinantys, kad etiketė būtų tolygiai ir toje pačioje vietoje, be judėjimo vertikaliai ar horizontaliai.

Kaina vs. Vertė

Nors išankstinės naujos etikečių įsigijimo ar nuomos išlaidos gali pasirodyti bauginančios, būtina įvertinti visas gamybos išlaidas, kurios daro įtaką jūsų veiklai.

Pvz., Vienkartinis ženklinimo įrangos įsigijimas bus žymiai mažesnis nei visos darbo dienos darbuotojo samdymo etiketėms produktams samdyti kaina. Jei jau turite darbuotojų, rankomis pritvirtinamų etiketes, automatizavus etikečių procesą, jie bus laisvesni atlikti skubesnes ir tikslesnes užduotis.

Kita svarbi sąnaudų lygties dalis yra švaistomų ir su trūkumais susijusių produktų sumažėjimas. Ženklinimo įranga yra nuosekli ir patikima, todėl pašalinamos žmogiškos klaidos, o mažiau etikečių dedama netinkamai, o tai taupo pinigus. Yra kažkas, kad suprastumėte efektyvumą ir taupymą, palyginti su faktine įrangos kaina grynaisiais. Galų gale įrangos vertė daugeliu reikšmingų būdų yra didesnė už kainą.

Įvertinkite savo sąranką

Prieš pasirinkdami norimą etikečių klijavimo mašinos tipą, žinokite savo gamybos tikslus, įvertinkite dabartinę sąranką ir nustatykite tinkamą mašinos dydį. Tai padės jums pasirinkti etiketę, kuri tenkins jūsų poreikius, sklandžiai įsitaisys jūsų dabartinėje veikloje ir padarys jūsų procesą efektyvesnį.

Gamybos eiga

Norėdami tinkamai įvertinti savo poreikius, aiškiai nurodykite savo ženklinimo ir gamybos tikslus.

Pradėkite nuo kiekio ir greičio, kurį norite, kad jūsų kosmetika judėtų per surinkimo liniją. Etikečių klijavimo įranga yra skirtingo greičio diapazono, todėl pasirinkite tokią, kuri atitiktų jūsų linijos tempą.

Taip pat turėsite atsižvelgti į galimą prastovą, kuri gali atsirasti keičiant ženklinimo programas (pvz., Pereinant nuo rankinio ženklinimo prie pusiau automatinio aparato).

Bet kuri pasirinkta etikečių mašina turės privalumų ir trūkumų, todėl ieškokite etiketės, kurią jums bus paprasta nustatyti, naudoti ir prižiūrėti.

Kosmosas ir įranga

Turėdami galvoje aiškius tikslus, kiek produkto ir kokiu greičiu stumsite per liniją, ieškokite įrangos, kuri pateks į jūsų turimą erdvę ir bus lengvai prieinama darbuotojams. Kiti aspektai apima esamą įrangos suderinamumą ir bendrą pakavimo linijos dizainą.

Jūsų gamybos linijoje yra įvairių mašinų, tokių kaip filtrai, dangteliai ir etiketės. Siekiant efektyvumo, geriausia įsigyti etikečių mašiną, suderinamą su įranga, kurią jau turite savo linijoje, kad išvengtumėte problemų. Tai taip pat yra galimybė jums nuspręsti, ar norite, kad jūsų etiketės mašina atitiktų dabartinę mašiną, ar norėtumėte, kad etiketė būtų atskirai.

Turėtumėte pasirinkti etiketę, kuri galėtų plėstis su gamybos linija, nes ji ilgainiui plečiasi ir tobulėja.

Konteinerių ir etikečių svarstymai

Nuo butelių su buteliais iki užsukamų stiklainių iki išstumiamų skardinių yra daugybė konteinerių variantų, iš kurių galima rinktis. Galite rinktis iš nesąžiningų ir vaikams atsparių konteinerių, atitinkančių pakavimo, plombavimo ir ženklinimo gaires bei taisykles.

Nepriklausomai nuo jūsų įmonės talpyklos tipo, nustačius matmenis, laikas nuspręsti dėl etiketės dydžio, stiliaus ir vietos. Populiariausios rūšys yra priekinės ir galinės etiketės, apvyniojamos etiketės ir susitraukiančių rankovių etiketės.

Jei žinote, kad jūsų butelis bus neįprastos formos, turėsite rasti etikečių klijavimo mašiną, kuri galėtų tinkamai pritvirtinti etiketes pagal tuos unikalius matmenis. Etikečių klijavimo mašinų yra įvairių dydžių ir tipų, tačiau jos nebūtinai yra universalios visoms etikečių programoms.

Kokybiški konteineriai ir etiketės

Norint, kad išvaizda būtų profesionali, būtina rinktis aukštos kokybės medžiagas. Tinkamas etikečių klijavimo įrankis gali puikiai padėti žymėti jūsų produktus, tačiau jei naudojami konteineriai nėra aukščiausios kokybės, jie gali sukelti problemų, dėl kurių jūsų produktas atrodo blogai.

Nesvarbu, ką pasirinksite, įsitikinkite, kad konteineriai yra nuoseklūs. Dėl dydžio ir formos trūkumų ir neatitikimų etikečių mašina gali būti neteisingai perskaityta ten, kur reikia įdėti etiketes. Reguliariai tikrinkite savo konteinerius, ar nėra blogos kokybės požymių, kad galėtumėte juos pašalinti, kol jie neužpildyti ir netinkamai paženklinti.

Etiketės kokybė yra dar vienas veiksnys, kuris nulems jūsų bendruosius rezultatus. Etiketėse yra daugybė skirtingų medžiagų ir ant jų taros gali būti naudojami įvairūs klijai ar klijai. Prastos kokybės etiketės gali plyšti, burbuliuoti, sutepti ir kitus etikečių veikimo sutrikimus. Pasirinkite gerai žinomą ir patikimą etiketės prekės ženklą ir gerai pagalvokite, ar jums labiau patinka popierinis ar sintetinis gaminys.

Išvada

Siekdami padidinti savo produkciją, nesvarbu, ar tai būtų pieštukų pieštukai, kreminiai akių šešėliai, lūpų dažai, losjonai, kremai, maskuokliai, plaukų gaminiai ir kt., Turėdami profesionalią etikečių įrangą, turėkite omenyje visus sprendimus, kuriuos turėsite priimti.

  • Įvertinkite savo dabartinę gamybos liniją. Nustatykite konteinerių, kuriuos reikia ženklinti, skaičių, taip pat vietos ir dizaino apribojimus.
  • Nusistatę keletą gamybos tikslų ir sugalvoję, kaip integruosite naują etikečių įrangą, atėjo laikas apsipirkti. Įsigiję etikečių mašiną, turėsite palyginti įvairius variantus, įskaitant pusiau automatinius, pilnai automatinius, stalviršinius, įdėtus ar sukamuosius. Taip pat turėsite atsižvelgti į savo medžiagas (pvz., Plastikinį buteliuką su blizgančio popieriaus etiketėmis), kad įsitikintumėte, jog pasirinkta etikečių mašina veiks gerai.
  • Nepamirškite, kad pasirinktai etiketės įrangai taip pat reikės nuolatinės priežiūros ir priežiūros, kad ji veiktų. Turėtumėte susisiekti su patikimu pardavėju ir gauti informacijos apie jų aptarnavimo sutartis ir detalių prieinamumą, kad turėtumėte išteklių, reikalingų naujai mašinai palaikyti.

Tvarkant kosmetikos gaminius ir pakuotes nuo pradžios iki pabaigos, būtina turėti patikimą ženklinimo įrangą. Nuo tiekėjų pasirinkimo iki geriausios pakavimo įrangos pirkimo svarbu, ar norite pristatyti puikų produktą, kuris patiktų jūsų auditorijai.

Veiksmingas automatikos naudojimas, įskaitant etikečių spausdintuvus ir etikečių klijavimo įrankius, žymiai pagerina produktyvumą ir išvestį. Tačiau svarbiausia yra rasti tinkamą etikečių mašiną. Prieš pirkdami būtinai įvertinkite visų galimų etikečių mašinų kokybę, greitį ir patikimumą.