Ar etikečių klijavimo mašina

VKPAK gali ženklinti mašinas

Etikečių klijavimas rankiniu būdu yra prieinamas ir lengvas metodas, tačiau tai nėra praktiškas didelių etikečių klijavimo būdas. Jūsų pakavimo sistemos automatizuotos ženklinimo mašinos leidžia efektyviau gaminti ir sutaupyti daugiau laiko, tuo pačiu sumažinant gamybos sąnaudas.

VKPAK gamina įvairias etikečių klijavimo ir spausdinimo mašinas, kurios automatiškai spausdina ir tvirtina etiketes įvairiausiems konteinerių tipams, pavyzdžiui, stiklainiams, buteliams ar skardinėms. Mūsų gaminiuose naudojami patvarūs komponentai ir naujausios populiarių prekės ženklų technologijos, užtikrinančios, kad ant pakuočių gausite tikslius atspaudus.

Parduodamos VKPAK ženklinimo mašinos padeda sukurti lankstesnę pakavimo sistemą ir ilgaamžius spaudinius, kad jūsų prekės ženklas išsiskirtų iš kitų lentynose esančių produktų. Leiskite savo produktų pakuotėms kalbėti už jus, pritraukti daugiau klientų ir stebėti, kaip jūsų pardavimai didėja, pasirinkdami VKPAK pakavimo sprendimus.

Mūsų skardinių ženklinimo mašina gali būti naudojama skardinių tipuose

Aliuminio skardinė, kartais klaidingai vadinamas „skardine skardine“, yra vienkartinis konteineris, skirtas pakuoti daugiausia iš aliuminio. Jis paprastai naudojamas maisto produktams ir gėrimams, tokiems kaip alus, keptos pupelės ir sriuba, taip pat tokiems produktams kaip aliejus, chemikalai ir kiti skysčiai.

Gėrimų skardinė (arba gėrimų skardinė) yra metalinis indas, skirtas laikyti fiksuotą skysčio dalį, pavyzdžiui, gazuotus gaiviuosius gėrimus, alkoholinius gėrimus, vaisių sultis, arbatas, žolelių arbatas, energetinius gėrimus ir kt.

Aliejaus skardinė (alyvos skardinė arba tepalas) yra skardinė, kurioje telpa alyva (dažniausiai variklio alyva) mašinų tepimui. Aliejaus skardine taip pat galima užpildyti žibintus aliejaus pagrindu. Profesija, vadinama tepalininku, mašinoms tepti gali naudoti alyvos skardinę (be kitų įrankių).

Plieninė skardinė, skardinė, alavas, plieninė pakuotė arba skardinė yra iš plono metalo pagaminta talpa prekėms paskirstyti ar laikyti. Daugelį skardinių reikia atidaryti, atplėšus „galą“; kiti turi nuimamus dangčius. Jie gali laikyti įvairų turinį: maistą, gėrimus, aliejų, chemikalus ir kt.

Mūsų įmonės gaminama automatinė etikečių klijavimo mašina yra skirta skardinių kėbului. Turi automatinio sustabdymo, skaičiavimo, energijos taupymo funkcijas. Tinka buteliams, alaus skardinėms ir kitiems cilindriniams indams.

Mes gavome naują skardinių etikečių klijavimo mašiną! Tai suteiks mums daugiau lankstumo pakuojant specialų alų. Turėdami atspausdintas skardines, turėjome užsisakyti tam tikrą skardinių skaičių vienu metu, o tai ribojo skirtingų alų kiekį, kurį galime supakuoti (nes negalime laikyti begalybės skardinių!). Tačiau ši nauja mašina leidžia mums atskirai užsisakyti tuščias juodas skardines ir etiketes! Taigi dabar galime paeksperimentuoti pakuodami įvairius barų mėgstamiausius plačiajai visuomenei! Skardinės ateina pas mus juodos, mes jas pripilame dienos alaus, uždengiame dangteliu ir persiuvame, tada užklijuojame etiketę.

Kas yra skardinių ženklinimo mašina?

Skardinių etikečių klijavimo ar spausdinimo mašina taip pat gali būti vadinama taip, atsižvelgiant į atliekamo darbo tipą ir konteinerį, kurį mašina gali apdoroti:

  • Alavo skardinių etikečių klijavimo / spausdinimo mašina arba alavo etikečių klijavimo / spausdinimo mašina
  • Stiklainių etikečių klijavimo / spausdinimo mašina
  • Butelių etikečių klijavimo mašina

Tai mašinos, skirtos spausdinti ir klijuoti etiketes ant įvairių gaminių, pakuočių ar talpyklų. Jie gali prilipti prie daugelio paviršiaus tipų, tokių kaip aliuminis, pluošto būgnai, plastikas, plienas ir stiklas.

Kadangi etiketės yra labai reikalingos daugeliu atvejų, etikečių klijavimo ir spausdinimo mašinos yra įtrauktos į daugelio kompanijų, turinčių didelius produktų pakavimo kiekius, veiklą. Verslas, turintis atsargų saugojimo valdymo sistemas, taip pat reikalauja specialios ženklinimo įrangos. Kitas šių mašinų tikslas yra atitikties ženklinimas, nes jos taip pat yra integruotos į įrangos gamintojų gamyklos procesus.

Etikečių klijavimo ir spausdinimo mašinos yra nuo rankinių prietaisų, skirtų paprastam etikečių išdavimui, iki aukštos gamybos mašinų, leidžiančių visiškai automatizuoti spausdinimo ir pritaikymo procesus. Tiesą sakant, automatinės ženklinimo mašinos yra viena iš labiausiai paplitusių etikečių rūšių, parduodamų rinkoje, nes joms veikti nereikia operatoriaus. Kalbant apie VKPAK etikečių klijavimo ir spausdinimo mašinas, jos visos veikia automatiškai.

Pagrindiniai skardinių etikečių klijavimo mašinos komponentai

# 1 šėrimo bunkeris
Šėrimo bunkeris vaidina svarbų vaidmenį visame ženklinimo procese ir užtikrina tikslų etiketės paskirstymą į konteinerius. Jis tiekia konteinerius į etikečių ženklinimo stotį, kuri atliekama nuolatos ir sistemingai. Be to, tai apsaugo nuo konteinerių sulaužymo ir pašalina poreikį rankiniu būdu pakrauti etiketes.

2 ženklinimo stotis
Ši stotis susideda iš etiketės pagalvėlės ir etiketės galvutės, kurias galite valdyti, kad tinkamai padėtumėte, kad prisitaikytumėte prie etiketės butelio dydžio.

# 3 Jutiklinio ekrano valdymo skydelis
Valdymo skydelis leidžia sistemingai valdyti ženklinimo procesą. Naudodami tai, galite pakoreguoti arba pakeisti gamybos proceso parametrus. Be to, valdymo skydelis taip pat įspėja operatorių apie visas avarines situacijas, kurioms reikia nedelsiant atkreipti dėmesį.

# 4 pavaros mechanizmas
Šis mechanizmas turi variklį, ritininę sistemą ir konvejerį, leidžiantį valdyti visą etikečių mašiną, ir padeda jai atitinkamai perkelti komponentus.

Kaip gali dirbti etikečių klijavimo mašinos

Visi etikečių ir spausdinimo aparatai iš esmės veikia vienodai. Pradinis ženklinimo proceso etapas prasideda nuo to, kad produktai per tiekimo bunkerį tiekiami į ženklinimo stotį. Ženklinimo stotyje dangtelis arba konteinerio korpusas yra paženklintas, kai juos nuolat juda konvejeris.

Spaudai jautrioms etiketėms užklijuota iš anksto pagaminta etiketė ir sukant ji prilimpa prie dangtelio ar cilindrinio indo korpuso. Kita vertus, optinė lazerinė spausdinimo mašina ir švirkštimo mašina spausdina ant talpyklų lazeriu ar rašalu, kai jos praeina per etikečių stotį.

Etiketėmis pažymėti / atspausdinti konteineriai toliau judės per konvejerį, kol pasieks linijos pabaigą. Mašina atliks likusių talpyklų ženklinimo procesą, nebent tai sustabdysite.

Kai jums reikia skardinių etikečių sprendimo, VKPAK pateikia šiuos produktus, kad atitiktų jūsų reikalavimus