Automatinė linijinių apvalių butelių šalto pastos drėgnų klijų ženklinimo mašina

Ši šaltų klijų etikečių klijavimo mašina yra labai tinkama mažiems cilindriniams indams, tokiems kaip stiklas, plastikas, PET butelis su iš anksto iškirpto popieriaus etikete. Mašina yra ekonomiška ir lengvai valdoma. Našumas yra stabilus, jo lygis yra aukštas ir gerai atrodantis ženklinimo rezultatas. Valdymo sistema priima variklio sistemos keitimą, linijinį butelį, kuris automatiškai tiekia klijus ir etiketes. Ši automatinė ženklinimo sistema idealiai tinka maisto ir gėrimų, medicinos pramonei ir kt.

Automatinė linijinių apvalių butelių šalto pastos drėgnų klijų ženklinimo mašina

Pagrindinis parametras

Maitinimo šaltinis: 380V / 480V ± 10% 3P
Dažnis: 50 / 60Hz
Bendra galia: 2 kW
Ženklinimo tipas: turo dalis
Buteliai iš stiklo, apvalūs 30-105mm
Etikečių dydžiai: ilgis 35-300mm, aukštis 30-98mm
Klijų danga: pilna danga etikečių gale
Etiketės rietuvėje
Talpa: 50 ~ 100 k / min (įprasta 500 ml)
Klijai Vandenyje tirpaus dervos klijai
Suslėgtas oras: 5,0 barai
Oro sąnaudos: 4–6 kg × 18 litrų
Bendras svoris: 550kg
Mašinos dydžiai: L = 3000 W = 850 H = 750 mm

Šaltojo klijavimo etikečių mašinų paskirtis ir savybės:

1. plačiai taikoma įvairiose pramonės šakose;

2. daugiausia naudojamas etiketės klijavimui ant apvalių / plokščių / kvadratinių butelių / dėžutės viengubų ar dvigubų pusių

3. platus gaminių taikymo asortimentas, ženklinimo sritis yra reguliuojama, ši mašina skirta 3 gaminių formoms (apvali / plokščia / kvadratas);

4. gali būti derinamas su butelių tiektuvu, datos spausdintuvu ir kt.

5. dirbti atskirai arba prisijungti prie kitos pakavimo mašinos linijos;

6. didelis ženklinimo tikslumas, stabilus darbingumas, tvarkingas, be raukšlių, be burbulo, kvalifikuotas rodiklis gali būti iki 100%;

Automatinė linijinių apvalių butelių šalto pastos drėgnų klijų ženklinimo mašina

Skirtumas tarp lipdukų ir etikečių su šlapiais klijais mašinų

Šlapių klijų etikečių mašinoje naudojamas įprastas popierius (80 g arba 90 g vieno vario). Paviršius gali būti padengtas vašku, aliejumi ar UV danga, atsižvelgiant į klientų reikalavimus, kad laikant etiketės riebalus, dėl formavimosi nereikėtų taupyti laminavimo etikečių ir tai turės įtakos greičiui dėl žiemos temperatūros , rekomenduojama nenaudoti šio paviršiaus apdorojimo.

Šlapių klijų etikečių klijavimo mašina tinka visiems standartiniams cilindriniams indams, kurių skersmuo yra nuo 30 mm iki 100 mm, jį lengva pakeisti ir naudoti.

Automatinė linijinių apvalių butelių šalto pastos drėgnų klijų ženklinimo mašina

Šlapių klijų etikečių klijavimo mašina turi daugiau privalumų nei lipdukų etikečių klijavimo mašina; to paties dydžio etiketė, lipdukų ženklinimo mašina, naudojama kaip 4 centų RMB vienetui, drėgnų klijų etikečių mašinos etiketė yra mažesnė nei 1 cento RMB vienetui, gali sutaupyti maždaug 2–3 kartus didesnė nei mazgo kaina.

Tačiau lipnių lipdukų etikečių klijavimo mašina taip pat turi daugiau pranašumų nei etikečių klijavimo mašina; linijinės srovės buitinių šaltų klijų etikečių klijavimo mašina tiesiog gali būti įklijuota į apykaklės apvalų butelį, tačiau lipdukų etiketės mašina gali būti pritvirtinta prie įvairesnių butelio formos, tačiau taip pat negali užpildyti visų formų butelių toje pačioje mašinoje.

Iš kliento atsiųstų butelių pavyzdžiai:

Automatinė linijinių apvalių butelių šalto pastos drėgnų klijų ženklinimo mašina