Dėžutės ženklinimo mašina

Automatinė žymėjimo sistema gofruotoms dėžėms, dėklams ir kartoninėms pakuotėms

Geriausiai rekomenduojama naudoti VKPAK etikečių mašiną.

Nesvarbu, ar ženklinate vartojimo prekių dėžes, maisto dėžutes ar bet kokio kito tipo gaminių pakuotes, jūsų ženklinimo sistema yra svarbi. Kai gaminate ar platinate produktus, efektyvumas ir tikslumas yra nepaprastai svarbūs jūsų sėkmei. Dėl aplaistytų ar lėtų sistemų jūsų gamyba ir pelnas gali būti visiškai sužlugdyti. Štai kodėl labai svarbu savo verslui pasirinkti patikimą dėžutės etikečių klijavimo įrankį.

Komercinių dėžučių ženklinimas etiketėmis

Komerciniam gabenimui ir pakavimui yra begalė pasirinkimų, ir jiems visiems reikalingas tikslus dėžutės ženklinimas. Maisto pakavimui galite naudoti sulankstomas dėžutes, pavyzdžiui, javų dėžutes ar picų padėklus. Šios rūšies dėžės geriausiai atrodo su ryškiomis aiškiomis etiketėmis, tiksliai uždedamomis kiekvienoje dėžutėje. Mūsų automatinės dėžutės etikečių klijavimo mašinos užtikrina, kad kiekviena pakuotė būtų identiška ir paruošta vartotojui.

Kitas populiarus pasirinkimas yra gofruoto kartono dėžutės, dar vadinamos gofruotojo kartono, medienos plaušo plokštės arba kombinuotos plokštės. Šios dėžės puikiai tinka gabenti. Platintojai dažnai juos naudoja didesnėms vartojimo prekėms, pavyzdžiui, elektronikai. Tokiais atvejais būtinas prisitaikantis ir galingas dėžutės etikečių klijavimo įrankis.

Dėžutės ženklinimo mašinos tipai

Kampinė apklijavimo etiketė
„Corner wrap“ etiketė priklijuoja vieną etiketę per dvi gretimas dėžutės plokštes. Ši etiketė paprastai yra brūkšninis kodas su informacija apie produktą.
1 skydelio etiketė
1 šoninė etiketė yra procesas, kai viena etiketė dedama ant dėžutės viršaus, šono arba apačios. Ši etiketė paprastai yra brūkšninis kodas su informacija apie produktą.
2 skydų etiketė
2 šoninės etiketės yra dviejų atskirų etikečių klijavimo procesas ant dviejų dėžutės pusių. Ši etiketė paprastai yra brūkšninis kodas su informacija apie produktą.

Turėdami omenyje pažangios rinkos plėtrą, mes siūlome išskirtinį „Box Labeling Machine“ asortimentą. Siūloma etikečių gaminimo mašina gaminama naudojant aukščiausios kokybės komponentus ir pažangiausias technologijas, vadovaujant kvalifikuotiems specialistams. Mūsų tiekiama etikečių mašina tikrinama pagal įvairias kokybės priemones, siekiant užtikrinti jos kokybę. Be to, mūsų klientai gali naudotis šia etikečių mašina pas mus už kišenę.

Programos

Naudojamos programos:

Maisto ir gėrimų
Farmacija
Kosmetika
Asmeninės priežiūros produktai
Žemdirbystė
Pesticidai
FMCG
Sveikatos priežiūra ir kt.

Naudojamos programos:

Lipdukų etiketės
Hologramos etiketės
Kainų etiketės
Lipnios etiketės
Produkto informacijos etiketės

Papildomos programos prieinamos kaip:

Nėra butelių mašinos sustojimo.
Nėra „Sticker Machine Stop“.
Mašina su gaubtu.
Etikečių patvirtinimo programa.
Fotoaparatų sistemos.
Brūkšninių kodų skaitytuvų programa.
Individuali programa.
Brūkšninių kodų / duomenų saugojimo programa.

Kai jums reikia dėžutės ženklinimo sprendimo, VKPAK pateikia šiuos produktus, kad atitiktų jūsų reikalavimus