Ampulių etikečių klijavimo mašina

Didelio greičio automatinės vertikalios ampulės ženklinimo mašinos modelis Ženklinimo mašina gaminama griežtai prižiūrint, atsižvelgiant į griežtus GMP standartus, naudojamus farmacijos ir giminingose pramonės šakose. Labai griežti kokybės kontrolės standartai, priimti gamybos proceso metu, užtikrina be problemų veikimą ir reikalauja minimalaus priežiūros / išjungimo laiko. Aukštas mašinos įdėjimas taupo gamybos sąnaudas ir taupo brangų laiką. Automatinė ampulių ženklinimo mašina turi kintamos kintamosios srovės dažnio pavaros sistemą, kad mašina būtų sklandžiai valdoma reikalingų iki 220 ampulių per minutę. Mašinos, turinčios internetinį paketinį spausdinimą. Itin tyli mašina turi mažiausiai triukšmo, todėl padidėja darbo jėgos produktyvumas. Pasviręs tiekimo bunkeris užtikrina vienodą objektų srautą ženklinant.

Automatinė ampulių lipdukų etikečių klijavimo mašina, skirta greitai apvynioti ampules. Ampulių lipdukų etiketėje yra moderni mikroprocesoriaus valdymo etikečių išdavimo sistema su patogia naudoti etikečių ir gaminių jutimo sistema. Ampulių lipdukų etikečių klijavimo mašina tinka žymėti ant apvalių buteliukų ir kitų apvalių daiktų. Jis gali žymėti iki 200 vienetų per minutę, priklausomai nuo produktų ir etiketės dydžio. Specialiai sukurta elektroninė ir mechaninė sistema skaidrioms (be išvaizdos) etiketėms ant buteliukų pritvirtinti labai dideliu greičiu, naudojant papildomą specialią etikečių jutimo sistemą. Galima įsigyti vieną ir vienintelį greitą sukamąjį metmenį aplink etikečių mašiną su unikalia vieno taško sinchronizuota greičio valdymo sistema. Įmontuotos automatinės etikečių ilgio aptikimo sistemos nereikalauja rankiniu būdu tiekti ir saugoti etikečių ilgio duomenis atmintyje ir kaskart gauti tuos pačius, norint pakeisti etiketės dydį ir iš naujo paleisti mašiną. Taigi sistema taupo brangų laiką, išvengiama mašinų prastovos laiko ir padeda pasiekti didesnę produkciją.

Kas yra ampulė?

Ampulė (taip pat ampulė ir ampulė) yra mažas uždaras buteliukas, naudojamas mėginiui laikyti ir išsaugoti, dažniausiai kietam ar skystam. Ampulės gaminamos iš stiklo.

Šiuolaikinėse ampulėse dažniausiai naudojami vaistai ir chemikalai, kurie turi būti apsaugoti nuo oro ir teršalų. Jos hermetiškai uždaromos, ploną viršų ištirpdant atvira liepsna, ir paprastai atidaromos spragtelint nuo kaklo. Prieš sandarinimą tarpą virš chemikalo galima užpildyti inertinėmis dujomis. Stiklinių ampulių sienos paprastai yra pakankamai tvirtos, kad jas be jokių sunkumų būtų galima įnešti į pirštinių dėžę.

Kai jums reikia ampulių etiketės tirpalo, VKPAK pateikia šiuos produktus, kad atitiktų jūsų reikalavimus