Aukštos kokybės automatinė tempimo rankovių ženklinimo mašina

Ši įtemptų įvorių ženklinimo mašina priima LCD jutiklinį ekraną, valdantį visą procesą: butelių nešiojimas, butelių atskyrimas, medžiagos nešiojimas, valymas žemyn, etiketės pjovimas, etikečių įvorė ir susitraukimas. Operacija yra labai patogi. Siekdami padidinti efektyvumą ir remdamiesi mechanine struktūra, grandinės konstrukcija, protingu valdymu, naudokite elektros prietaisų valdymo sistemą, kuri yra svarbi gėrimų rankovių mašinų etiketėms, mes sukūrėme pažangius elektrinius prietaisus.

medžiagos tiekimo buferis yra skirtas kontroliuoti etiketę, buferizuoti etiketės tiekimo procesą ir išvengti kreivų etikečių ir etikečių trukdžių. Etiketės pjovimo vietą valdo fotoelektros ir žmogaus mašinos, kad būtų galima patikrinti etiketės pjovimo vietą ir įgalinti pjovimą tiksliau. Norėdami subalansuoti inercines jėgas, kad etiketė būtų tikslesnė ir stabilesnė etiketės tiekimo procese, naudokite etiketės tiekimo įrenginio automatinio įtempimo įtaisą, kad būtų išvengta netolygaus, mažo greičio ir etikečių kliūčių karštai susitraukiančios etiketės tiekimo procese. rankovę ir greitai sklandžiai padėkite procesą ir paduokite etiketę, mūsų kompanija sukūrė naują dvigubos pavaros įrenginį, šį KML-350. Ši įtempiamų įvorių etikečių mašina gali pasiekti 350 butelių per minutę greitį, greičiau nei įprasta mašina.

Aukštos kokybės automatinė tempimo rankovių ženklinimo mašina

Techninis parametras

Talpa20000BPH (etiketės aukštis ≤100 mm)
20000 BPH (etiketės ilgis ≤100 mm)
18000BPH (etiketės aukštis ≤250 mm)
18000 BPH (etiketės ilgis ≤100 mm)
Perdavimo procentas≥99,9%
Produkcijos efektyvumas visos linijos≥95%
Pagal 24 val
Taikomas butelio skersmuoÆ28mm ~ Æ 125mm
Taikomas etiketės ilgis30 mm ~ 250 mm
Taikomas etiketės storis0,027 mm ~ 0,13 mm
Etiketės medžiagaPVC, PET, OPS
Vidinis popieriaus vamzdžio skersmuo≥4 "(101,6 mm)
Išorinis popieriaus tūbelės skersmuo≤500mm
ĮtampaAC380V , 50 / 60HZ , 3 fazių
Maitinimo etiketės įvorės galia6 kW
Susitraukiančio tunelio įvesties galia1,5 kW
Garų šaltinio slėgis1–8 kg / cm2
Garų suvartojimas< 50 kg / val
Išorinis matmuoPagrindinė rankovių etikečių mašina: L2100 * W1100 * H2000
Susitraukiantis tunelis : L2300mm * W500mm * H1500mm
Bendras svoris1000 kg

Techninės savybės ir taikymas:

1. Ši įtemptų įvorių ženklinimo mašina priima sinchronizuotą transmisiją ir važiuoja pavara su vienu diržu. Greitai bus baigtas transmisijos diržo keitimas. Palyginti su tradiciniu daugiasluoksniu tipu, kurio keitimui ir priežiūrai reikia daugiau nei šešių valandų, jį lengva prižiūrėti ir prižiūrėti yra paprasta, todėl tai neturi įtakos gamybai.

2. Originalus pjaustytuvo galvutės keitiklis yra pjovimo galvutės viduje, o kai nuleidžiate pjovimo galvutę, sinchroninio diržo taisyti nereikia. Jis taip pat turi unikalų lengvą jutiklinį žmogaus ir mašinos ekraną, tai reiškia, kad automatiškai ieškoma originalios vietos, taip pat saugumą ir patogumą, kuris yra prieš kitus konggenerinius produktus. Naujos konstrukcijos pjaustytuvas priima žingsninį variklį su dideliu greičiu, stabiliu ir tiksliu judesiu, apdailos pjovimo vieta ir puikiu susitraukimu. Suderinama su etiketės sinchroninės vietos struktūra, pjovimo vietos paklaida yra 1 mm.

3. Priima rotacinį potenciometrą, kuris leidžia etiketę tiekti stabiliai ir sklandžiai ir išvengia klaidos etiketės ilgio, etiketės bloko ir kitų problemų, kai etiketės tiekimo servo perteikia etiketę.

4. Sraigtinės ašies slopinimo įtaisas efektyviai valdo gedimo operacijas ir užtikrina centrinio stulpo saugumą.

5. Priimta su mechanine pavara, kad būtų galima vairuoti padėties nustatymo diržą iš abiejų pusių. Keičiant visą butelių nešiojimo įrenginį, žemyn ir aukštyn plotis valdomas vienos rankos ratu, siekiant sinchroniškai ir greitai sureguliuoti.

6. Priimkite variklį aukštyn ir žemyn, kad būtų patogiau valdyti.

7. Naujas karšto oro susitraukiantis tunelis: jis priima aukšto slėgio pūtimo mašiną. Specialiai suprojektuotas karšto oro rato tunelis taupo daugiau energijos ir gražina susitraukiantį butelį. Palyginti su tradiciniu susitraukiančiu tuneliu, tokio tipo tunelis gali būti geriau išlenktas butelis. (Neprivaloma).

Privalumai

1. Bendrovės rankovių ženklinimo mašina tinka visų rūšių vaisių sulčių, arbatos gėrimų, pieno produktų, gryno vandens, pagardų, alaus, sportinių gėrimų ir kitos maisto ir gėrimų pramonės buteliams, turi ne tik labai tikslią padėtį ir susitraukimą. iškilus butelis puikus butelis.

2. Didelis mechaninės konstrukcijos stabilumas, visa mašina, pagaminta iš nerūdijančio plieno ir aliuminio lydinio rėmo, padengia apsauginį standų rėmą, tvirtą rūdį.

3. Aukštos kokybės padėties nustatymo tikslumas, visos mechaninės pavarų konstrukcijos, priverstinių įvorių etikečių naudojimas.

4. Mažos eksploatacinių medžiagų priežiūros išlaidos, mažos šios mašinos ašmenų išmetimo išlaidos, lengva pakeisti, išlaidų našta yra maža.

5. Patikimas aptarnavimas, orlaivis turi įvairius atsarginių dalių sandėlius, paruoštus teikti, taip pat patyrę inžinieriai teikia jums techninę pagalbą.

6. Glotni išvaizda, bendras tvirtos, lengvesnio ir lankstesnio naudojimo pagrindas.

7. Naujas pramonėje pirmaujantis dizainas, kokybė yra tvirtesnė ir puikesnė, jokiu būdu negalinti palyginti esamų vidaus produktų.

8. Mašina yra paprasti ir elegantiški konstrukciniai komponentai, užtikrinantys mažą gedimų lygį, lengvą priežiūrą.

9. Visas saugos pagrindinės apsaugos dėžutės asortimentas, iš tikrųjų apgalvotas dizainas.

10. Sinchroniniai buteliai, tiekiami ir stabilūs;

11. Reguliuojamas pjaustytuvas, pjovimo manevras, įrankio tarnavimo laikas padvigubėjo.

12. Žmogaus ir mašinos sąsaja, veikianti humaniškiau;