Lipnių lipdukų plokščiosios dėžutės etikečių klijavimo mašina

Bendrosios savybės:

1): Mūsų įmonė sutelkė dėmesį tik į buteliuose išpilstytų pakuočių gamybos linijos trečiosios kartos produktų modernizavimą, tyrimus ir plėtrą.

Pagrindinis techninis ir gamybos personalas turi 20 metų patirtį kaupiant ir saugant techniką, gali atitikti jūsų įmonės butelių pakavimo įrangos techninius ir gamybos reikalavimus.

2): mes sužinojome jūsų įmonės specifinius reikalavimus išpilstymo ir pakavimo gamybos linijos įrangos technologijai, našumui, greičiui ir kitoms detalėms ir rengiame išsamius ir aiškius „dokumentus ir medžiagas“ jūsų įmonės įrangos reikalavimams.
Prašau, mielas mano kolegos, pasistenkite atidžiau į tai pažvelgti savo įtemptame grafike.

3): Jei pasirinksite mūsų įmonę kaip išpilstymo ir pakavimo gamybos linijos gamintoją, mes padarysime viską, kad būtų regioninės standartinės įrangos pavyzdys. Tai yra mūsų požiūris į kiekvieną sutartį.

Mūsų įmonės įrangos gamybinės medžiagos yra nerūdijantis plienas, kurio charakteristikos yra didesnės nei 304, o su narkotikais besiliečianti dalis yra 316.

Elektroninis prietaisas NAUDOJA konfigūraciją, kuri atspindi aukštesnį tarptautinį lygį.

Tai taip pat yra geriausia priežastis, kodėl galite būti tikri, kad kooperatyvo gamintoju pasirinkote mūsų įmonę.

4): Pasibaigus garantiniam laikotarpiui, jei bus paklausa po pardavimo, mes pirmiausia besąlygiškai teiksime paslaugą ir mokėsime vėliau.

Prašome tikėti mūsų nuoširdumu, sąžiningumu ir produktų kokybe;

Prašome tikėti, kad mūsų aptarnavimas po pardavimo turi atitikti pažangiausią vidaus pramonės lygį, nes mes labai suprantame: tai yra tvarios įmonės plėtros raktas, yra konkurencingumo atspindys ir akcentas!

Ypatumai:

-Tinka įvairiems apvalaus butelio paviršiaus ženklinimui

-Jis naudoja be galo kintamą greičio valdymą, nebūtinas judinant jutiklio akis ir ženklinant.

-Ši mašina sujungia elektrinius ir mechaninius įtaisus su paprasta ir pagrįsta konstrukcija bei keliais apsauginiais įtaisais. Tai lengva prižiūrėti.

-Jame yra įrengta sąsaja ir PLC valdymo sistema patogiam valdymui, lengva priežiūra ir stabilus veikimas, suteikiantis lengvą prieigą prie visų parametrų diapazono nustatymų.

-Jis turi automatinį valdymą ir aptinka sistemą, kuri sustoja, jei trūksta butelių, etikečių ir butelių kamščių, rezervuotų butelių ir baigiasi juosta.

- Jis priima optoelektrinę sistemą, kad būtų galima įklijuoti etiketes, užtikrinant stabilų veikimą. Etiketės padėtį galima reguliuoti savavališkai.

-Įrenginyje yra šilumos kodo spausdintuvas, skirtas spausdinti 360 kampų.

-Priekinės dalies dydis atitinka kliento pavyzdį.

-Medžiaga pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno 304, elegantiškos išvaizdos ir atitinka GMP standartą.

Techniniai parametrai:

Nr.DaiktaiDuomenys
1Maksimali išvestis180 BUTELIŲ / MIN
2Etikečių ilgis20 ~ 250mm
3Etikečių plotis20 ~ 75 mm
4Tinkamas butelių asortimentas15 ~ 300ml
5Butelių aukštis30 ~ 150mm
6Įtampa / dažnisAC220V / 50Hz
7Energijos sąnaudos2 kW
8Matmenys (IxPxA)1950x1060x1300mm
9Svoris237 kg