Dėžutės ženklinimo mašina

Gofruota dėžutė, dėžutės spausdinimo ir etikečių klijavimo mašina

Gofruoto konteinerio universalumas yra pakavimo sprendimas, naudojamas laivybos, sandėlių, platinimo ir logistikos rinkose. Dėl didelio stiprumo ir svorio santykio tai yra idealus pasirinkimas šioms programoms.

VKPAK siūlo ženklinimo ir spausdinimo ant gofruoto dėžutės sprendimus, kurie suteikia simbolių aukščio, spausdinimo skiriamosios gebos ir brūkšninio kodo kokybės parinktis, įskaitant spausdinimo dėžute etiketėmis mašiną ir taikomus dideliems brūkšninių kodų skaitymo rodikliams.

funkcijos

  • Daugiausia naudojama farmacijos, kasdieninių chemikalų, kortelių ir kitų pramonės šakų dėžutėms ar kortelėms ženklinti.
  • Labai patogus ir interaktyvus jutiklinio ekrano valdymas leidžia naudotis patogiai ir tiesiai į priekį. Gamybos pajėgumus ir likusių etikečių skaičių galima parodyti realiuoju laiku. Taip pat siūlo daugybę ekrane rodomų pagalbos funkcijų ir klaidų pavojaus signalų. Dirbtinio intelekto algoritmas naudojamas valdymo programoje, parametrų koregavimas buvo sumažintas iki minimumo keičiant produktus.
  • Parametrų įrašą galima išsaugoti visam laikui. Keisdami gaminius nereikia iš naujo nustatyti ir tiesiog iškviesti atitinkamų parametrų grupių.
  • Pasirenkamas karšto štampavimo koderis arba rašalinis koderis, skirtas koduoti datą etiketėse, internetinis brūkšninių kodų skaitytuvas, skirtas nuskaityti etikečių brūkšninius kodus ir atmesti neįskaitomus produktus.

Kartoninė etiketė yra viena iš pagrindinių automatizuotų ženklinimo programų. Daugelis kartono dėžutės ženklinimo paraiškų yra tiesiai į priekį. Etikečių rinkinys su tampymo aplikatoriumi dėžutės šone uždeda atspausdintą arba iš anksto atspausdintą etiketę. Visi VKPAK etiketės vienetai gali spausdinti ir uždėti ar iš anksto išspausdintas etiketes naudoti dėžutėse. Kyla klausimas, KAIP norite pažymėti dėžutę? Ar jums reikia tam tikro spausdinimo variklio ar duomenų srauto? Kurioje dėžutės pusėje norite, kad būtų užklijuota etiketė? Ar jums reikia gretimo skydo dėžutės etiketės ar kampo apvyniojimo? Kokio dydžio yra etiketė? Koks jūsų pralaidumas? Į visus šiuos klausimus reikia atsižvelgti renkantis geriausią etiketę jūsų programai.

VKPAK gali padėti pasirinkti dėžutės ženklinimo įrangą, taip pat integruoti ir įdiegti į savo gamybos liniją. Kadangi VKPAK turi plačiausią spausdinimo ir padengimo įrenginių asortimentą, mes galime pasiūlyti spausdintuvų aplikatorius su bet kuriuo iš pagrindinių etikečių spausdintuvų variklių. VKPAK spausdintuvų aplikatoriai ir aplikatoriai gali apdoroti daugumos etikečių dydžius. Mes netgi turime vienetus, kurie gali užklijuoti DIDŽIĄ 8,5 ″ x 17 ″ etiketę! Atsižvelgiant į jūsų pralaidumą, VKPAK siūlo skirtingus kūno dydžio vienetus. Mūsų kompaktiškuose „Mini“ spausdintuvų aplikatoriuose naudojamas 8 colių OD etikečių ritinėlis ir jie idealiai tinka mažos apimties arba vietos ribotoms programoms. Standartinis korpuso dydis gali sutvarkyti iki 16 colių OD etikečių ritinį ir puikiai tinka didelės apimties ir ilgoms dėžutėms.

Privalumai:

1) Valdymo sistema: naudokite SIEMENS prekės ženklo PLC valdymo sistemą, pasižyminčią aukštu stabiliu veikimu ir ypač mažu gedimų lygiu.

2) Operacinė sistema: „SIEMENS“ 7 colių jutiklinis ekranas, lengvai valdomas regimoji sąsaja, taip pat gausu pagalbos ir gedimų rodymo funkcijų.

3) Patikrinimo sistema: naudokite vokišką „LEUZE“ etiketės jutiklį, automatinę patikrinimo etikečių stotį, stabilią ir patogią, darbuotojams nereikalaujama daug didesnių reikalavimų

4) Siųsti etikečių sistemą: Vokietijos „Avery“ ženklinimo variklio valdymo sistema, stabili dideliu greičiu.

5) Aliarmo funkcija: pvz., Etiketės išsiliejimas, etiketės sugedimas ar kiti sutrikimai veikiant mašinai, aliarmas ir nustos veikti.

6) Mašinos medžiaga: Visose mašinose ir atsarginėse dalyse naudojama medžiaga S304 iš nerūdijančio plieno ir anoduoto senesnio aliuminio lydinio, pasižymintis dideliu atsparumu korozijai ir niekada nerūdijančiu.

7) Visos žemos įtampos grandinės naudoja vokišką „Schneider“ prekės ženklą.

Kai jums reikia dėžutės etiketės sprendimo, VKPAK pateikia šiuos produktus, kad atitiktų jūsų reikalavimus