Maišelių etikečių klijavimo mašina

VKPAK žino maišelių ženklinimą. Mes sukūrėme keletą skirtingų maišelių ženklinimo sistemų. Jei norite užpildyti maišelius, VKPAK gali įdėti etikečių spausdintuvą-aplikatorių arba etikečių klijavimo įrankį ant jūsų gamybos linijos, kad būtų galima paženklinti maišelius po užpildymo, bet prieš padedant ant padėklų. Tokia informacija kaip datos ir partijos kodai, brūkšniniai kodai ir turinys atspausdinami ir (arba) automatiškai pritaikomi maišui ant esamos konvejerio linijos. Tai galima pasiekti naudojant bet kurį VKPAK etiketę. Konkretus etiketės modelis ir dydis priklauso nuo etiketės dydžio, spausdinimo variklio pasirinkimo ir pralaidumo.

Neužpildytų maišelių ženklinimui VKPAK sukūrė maišelių tiekimo ir ženklinimo sistemą. Ši sistema naudojasi robotų vakuuminio kėlimo sistemos privalumais, kad tuščią maišelį pateiktų etikečių padaliniui. Pateikus maišelį, etiketė atspausdina ir (arba) tuščiame maišelyje užklijuoja informacinę etiketę. Tada jis perduodamas į surinkimo dėžę, kad lauktų pildymo proceso.

Bet kurią maišelių ženklinimo sistemą galima integruoti su dabartinėmis duomenų bazių / užsakymų apdorojimo sistemomis arba nustatyti kaip atskirą operaciją.

Mes didžiuojamės galėdami prisistatyti kaip vieni iš geriausių puikių maišelių etikečių klijavimo aparatų gamintojų ir eksportuotojų. Jis plačiai naudojamas įvairių pramonės šakų pakavimo linijose. Ši mašina, integruota su pažangia technologija, užtikrinančia etiketės klijavimą iš vienos pusės arba iš abiejų pusių, plačiai naudojama etiketėms kloti ant tuščių iš anksto paruoštų maišelių. Ši maišelių etikečių klijavimo mašina, kurią klientai gali įsigyti skirtingomis specifikacijomis ir konfigūracijomis, yra griežtai išbandyta pagal įvairius standartinius kokybės parametrus.

Maišelių etikečių klijavimo mašinos tipai

Užklijuoti etiketę
Ant maišelio nugarėlės uždėta etiketė „Užklijuoti“. Tai naudojama maišeliui uždaryti po jo atidarymo. Užklijuoto maišelio etiketė padeda išsaugoti produktą ilgesnį laiką.
Priekinė etiketė
Ant maišelio priekinės pusės užklijuota priekinė etiketė. Tai galėtų būti naudojama ne tik pirminėms produktų pakuotėms, bet ir prekės ženklo žinomumui. Pavyzdys galėtų būti kainų mažinimo etiketė.
Nugarinė etiketė
Maišelio gale yra užklijuota nugaros etiketė. Tai gali apimti papildomą informaciją, kuri viršija nurodytą produkto plotą. Ši maišelio etiketė taip pat gali suteikti informacijos apie produktų maistingumą.

„VKPAK“ automatinis etikečių klijavimas yra universalus, leidžiantis ant vienos ar dviejų pusių etiketes uždėti ant tuščių iš anksto paruoštų maišelių ar maišelių. Tai idealiai tinka gamybos aplinkai, kuriai reikia pritaikyti platų produktų asortimentą mažomis partijomis.

Pagal užsakymą pagaminta maišelių etiketė žymi viršuje ir apačioje esančių maišelių viršuje ir apačioje perduodamą maišą. Produktų pavyzdžiai apima, tačiau neapsiriboja: kava, THC, marihuana, su marihuana susiję produktai, prieskoniai.

Kai jums reikia maišelių etikečių sprendimo, VKPAK pateikia šiuos produktus, kad atitiktų jūsų reikalavimus