„Scratch Card Paper Auto Top Labeling Machine“

Įvadas:

1. Šios serijos produktai yra tinkami ne tik maišelių paketinių kortelių popieriui farmacijos, pesticidų, maisto ir chemijos pramonėje.

2. Tai gali automatiškai užbaigti butelių grupavimą, siųsti žymėjimo juostą, sinchroniškai atskirti etiketes, žymėti ir automatiškai spausdinti partijos numerį ir kt.

3. Naudodamas mechanikos technologijas, jis priima didelį sukimo momento variklį ir importuojamą fotoelektrinio valdymo ir PLC programos valdymo sistemą, taip garantuodamas tikslų ženklinimą, stabilų, patikimą ir aukštą efektyvumą.

Funkcijos:

Naudojant mikrokompiuterių ženklinimo sistemą, greita ir stabili, tinkama ilgam darbui su sistemos tikrinimo funkcija: etikečių trūksta arba jos yra sugedusios, paliekamos, el. Sustabdymas, nenormalus dažnio keitimas, trūksta rašomosios mašinėlės juostos, ji gali aptikti visus ir automatiškai sustabdo.

Įvesties / išvesties savikontrolės funkcija gali rodyti visus sistemos fotoelektrinius signalus ir variklį, sutrumpinti remonto laiką, sumažinti priežiūros išlaidas.

Valdant greičiu mažiau greičio, etiketės greitis automatiškai keičiasi atsižvelgiant į perdavimo greitį, nereikia judinti etiketės jutiklio.

Pagaminta iš SUS304 ir aliuminio lydinio, visiškai atitinkanti GMP reikalavimus.

vardas„Scratch Card Paper Auto Top Labeling Machine“
Valdymo sistemaPLC + jutiklinis ekranas
Etiketės aukštisMaks. 130 mm
Etiketės ritinėlio dydisVidinis skersmuoφ76 mm, išorinis skersmuo maks. Φ350mm
Tikslumas± 1 mm
Talpa30–120 vnt / min
ĮtampaAC 220V, 50 / 60Hz.
Galia1,5 kW
GW80 kg.
MatmenysL1450 mm × W850 mm × H1650 mm
ObjektaiObjektai plokščiu ar šiek tiek išlenktu paviršiumi
FunkcijaEtikečių klijavimo mašina pagaminta iš SS 304 ir aukštos klasės lydinio, priima mikrokompiuterį su jutikliniu ekranu. Ši etikečių klijavimo mašina gali būti montuojama bet kokiose produktų linijose arba gali būti naudojama atskirai ir gali pakeisti ženklinimo metodus pagal tikrus poreikius.
Ši mašina gali klijuoti etiketes ant bet kokių plokščio paviršiaus objektų. Pvz., Krepšiai, dėžės, kortelės, buteliai, dirbiniai ir kt.

1. Kokią turite etikečių klijavimo mašiną?

Gerbiamas kliente, turime automatinę ir pusiau automatinę apvalių konteinerių ir plokščio paviršiaus etikečių klijavimo mašiną. Vieni modeliai skirti vienai etiketei, kiti - dviem ar net daugiau etikečių. Mes galime suprojektuoti mašiną pagal jūsų konkrečią ženklinimo situaciją.
Taigi, prašau atsiųsti mums savo ženklinimo reikalavimus, mes pateiksime jums tenkinantį ženklinimo sprendimą.

2. Ar galėtume pridėti kodavimo mašiną prie datos ir partijos Nr. Spausdinimo?

Taip, galite pasirinkti pridėti kodavimo mašiną norimoms raidėms ir Nr. Spausdinti.
Tai karštas antspaudas ir gali spausdinti ne daugiau kaip tris eilutes.

3. Kokią informaciją turėtume pateikti, kad patikrintume tinkamą modelį?

Pls atsiųskite mums savo konteinerio ir etiketės nuotrauką, taip pat konteinerio ir etiketės dydį.
Pls taip pat pasakykite, kokią etiketę naudojate, jei įmanoma. (Pavyzdžiui, lipnios, gali klijuoti, karštai klijuoti ir pan., Nesvarbu, ar etiketė yra ritininė, ar gabalinė.)
Tada leisime jums patikrinti tinkamą modelį.