Visiškai automatinis stiklainių stiklinių butelių rankovių susitraukimo ženklinimo aparatas

Automatinė susitraukiančių įvorių ženklinimo mašina su garų susitraukimo tuneliu ir generatoriumi, PVC, PET lable mašina Buteliai „Shrink“ ženklinimo mašina.

Butelių atšifravimo įrenginys, kurio skersmuo 1,0 m

"Unscrambler" yra varomoji jėga su dažnio valdymo lentele, įdėkite dirbtinio apskrito patefono butelį, sukamas patefonas, jis bus perkeltas į butelio konvejerio juostą ir toliau į pildymo liniją. Lengva naudoti, jūs lengvai atliksite butelio „Unscrambler“ darbą.

Butelių butelio atkodavimo įrenginys

Butelio iššifruotojo ypatybės

1) Tinka netvarkingiems poliesterio buteliams šifruoti
2) Sulygiuoja butelius ir išleidžia juos vakuuminiu konvejeriu
3) PLC programa valdoma
4) automatinis.
5) Greitas veikimas

Techniniai butelio iššifruotojo parametrai

Butelių butelio atkodavimo įrenginys

* Skersmuo: ~ 1000mm
* Greitis: 430-50 butelių / min (su greičio reguliatoriumi, „Schneider“ keitikliu)
* Galia: AC 220V ± 5% 50Hz 120W
* Medžiaga: SUS304
* Variklis: „Wanxin“ (Taivano prekės ženklas, reduktorius be priežiūros)
* Kintamo greičio valdiklis: Taida
* Mašinos svoris: 80 kg butelio skersmuo Ø20 ~ Ø100 mm

rankovių ženklinimo mašina su susitraukiančiu tuneliu

Rankovių susitraukimo ženklinimo mašina su susitraukiančiu tuneliu priima programuojamą PLC valdiklį, importuotą servovariklį, servo tvarkyklę, dažnio keitiklį ir keitiklį; Be to, jame yra padėties nustatymo modulis, kad būtų užtikrinta tiksli, greita ir stabili liejimo etiketė.

rankovių ženklinimo mašina su susitraukiančiu tuneliu

1 Sinchronizuota transmisija, bet koks perdavimo diržo pakeitimas bus greitai baigtas. Palyginti su tradiciniu daugiasluoksniu tipu, kurio keitimui ir priežiūrai reikia daugiau nei šešių valandų, jį lengva prižiūrėti ir prižiūrėti yra paprasta, todėl tai neturi įtakos gamybai.

2 Kinijoje pagaminta vienetinio pjaustytuvo galvutės plokštumos konstrukcija, taikoma 30–130 mm talpyklai. Jums niekada nereikia jos keisti ar derinti. Jis taip pat turi unikalų lengvą jutiklinį žmogaus ir mašinos ekraną, tai reiškia, kad automatiškai ieškoma originalioje vietoje, taip pat saugumą ir patogumą, kuris yra aukščiau kitų konggenerinių produktų.

3 Viena susitraukianti etiketės tiekimo plokštuma, kurio aukštis yra patogus, kad būtų patogu pritvirtinti etiketę; mikrokompiuterio automatinė figūra, išvengianti priėmimo ir koregavimo. jums tereikia jį lengvai paspausti, etiketė aptiks ir nustatys vietą automatiškai. Etiketės pakeitimas yra greitas ir patogus, be to, pjovimo vieta yra visiškai tiksli.

4 Etikečių tiekimo įranga; vairuojant sinchronizuotą įtempimą kontroliuojamas etiketės tiekimas, tiekimo galimybė yra 90 metrų per minitą, tūrio etiketės tiekimo plokštuma yra 500 mm, popieriaus vamzdžio vidinis skersmuo bus 4 ', 8', 10 '. Etiketės konfigūracija maitinimas yra stabilus tempimas, leidžiantis tiksliai nustatyti etiketės ilgį ir stabilų, greitą etiketės tiekimą.

5 Centrinis stulpas taikomas žingsnis po žingsnio fotografuojant etiketės struktūrą, o greitis yra 150B per minutę.

6 Naujai sukurta pjovimo galvutė naudoja žingsnis po žingsnio variklį, kurio greitis yra didelis, veiksmas tikslus, pjovimas tvarkingas ir susitraukimas yra gražus. Šis dizainas bendradarbiauja su etiketės sinchronizuota vietos struktūra, leidžiančia tiksliai nupjauti vietą per 1 mm.

7 Daugelis avarinio sustabdymo mygtukų įgalina avarinį sustabdymą tinkamoje gamybos vietoje, o tai garantuoja saugią gamybą.

rankovių ženklinimo mašina su susitraukiančiu tuneliu

Taikomi etikečių veislių tipai:

Įvairių rūšių buteliai, pavyzdžiui: apvalus butelis, kvadratinis butelis, plokščias butelis, kreivinis buteliukas ir taurės formos butelis ir kt.

Taikomi etikečių veislių tipai:

Pagrindiniai įvorių ženklinimo įrangos techniniai parametrai:

Pagrindiniai įvorių ženklinimo įrangos techniniai parametrai

Nr.DalisPrekėVienetasYX-SL150
1Butelio specifikacijaTomasL0.35~1.5
Kaklo skersmuomm28~38
Kūno skersmuomm50~110
Butelio aukštismm150~310
2Etiketės specifikacijaMedžiaga/PVC PET OPP OPS
Storismm0.038~0.05
3Ženklinimo specifikacijaŽenklinimo greitisb / min.150 k./min
Aplinkos temperatūra.C-10~40
4Maitinimo standartasPagrindinė jėgaKw3
ĮtampaV210 ~ 250 VAC 50 Hz
5Konvejerio specifikacijaĮleidimo konvejerism2
Butelių konvejerism7
6MatmenysPagrindinis mašinos matmuo L * W * Hmm2000*1100*2100
SvorisKgs350
7Gamybos norma0,5 l / 1,5 lbph5000 ~ 8000bph

Sutraukti tunelio parametrą

susitraukiantis mašinos dydis: 2100 * 850 * 2000mm

garo slėgis: 1kg / cm2

garas: 50kg / h

garo krosnies dydis: 2000 * 500 * 1700mm

Galutinių produktų mėginių žymėjimas rankovėmis

Sutraukti tunelį

Galutinių produktų mėginių žymėjimas rankovėmis

Galutinių produktų mėginių žymėjimas rankovėmis

Garantija: visoms mašinoms ji reikalauja vienerių metų garantijos. (Garantija netaikoma problemoms dėl nelaimingų atsitikimų, netinkamo naudojimo, netinkamo naudojimo, sandėliavimo pažeidimų, aplaidumo ar įrangos ar jos komponentų modifikavimo.

Diegimas: mašinai atvykus į gamyklą, jei jums reikės, mūsų technikas eis į jūsų vietą, kad įdiegtų ir išbandytų mašiną, taip pat išmokys jūsų darbuotoją valdyti mašiną (traukinio laikas priklauso nuo jūsų darbuotojo). Išlaidos (lėktuvo bilietas, maistas, viešbutis, kelionės mokestis jūsų šalyje) turėtų būti jūsų sąskaitoje, o technikui reikia sumokėti 100 USD per dieną. taip pat galite eiti į mūsų gamyklą mokyti.

Po aptarnavimo: Jei jums iškils problemų dėl mašinos, mūsų technikas kuo skubiau nuvyks į jūsų vietą ir sutvarkys mašiną. Kaina turėtų būti nurodyta jūsų sąskaitoje.