Vertikalaus plastikinio butelio priekinės ir galinės pusės dvigubos pusės etikečių klijavimo mašina

Automatinė lipni dvipusė etikečių klijavimo mašina tinka vienpusiam arba dvipusiam plokščių butelių, specialios formos butelių ir kvadratinių butelių ženklinimui kasdieniniuose chemijos, namų chemijos, vaistų ir maisto produktuose. Tokie kaip tepalų buteliai, skalbinių ploviklių buteliai, butelių dengimo buteliai, žuvies buteliai, gėrimų buteliai, kosmetikos buteliai ir kt., Pasirenkamas juostos kodo spausdintuvas arba rašalinis spausdintuvas, etiketės tuo pačiu metu, kad būtų pasiektas spausdinimo gamybos partijos numeris, pagaminimo data ir kita informacija, pasiekti etikečių ir rašalinių spausdintuvų integraciją, sumažinti pakavimo procesą ir pagerinti gamybos efektyvumą.

Vertikalaus plastikinio butelio priekinės ir galinės pusės dvigubos pusės etikečių klijavimo mašina

Įvadas

Ši plastikinių butelių ženklinimo mašina yra PLC valdymo sistema, priima daugybę šiuolaikinių elektroninių metodų, tokių kaip PLC brandos technologija, didelės spartos A / D keitiklis, fotoelektrinis aptikimas, didelės taškinės matricos LCD ekranas, jutiklinio ekrano valdymas, taip pat tai yra naujas atnaujinimo produktas, sukurtas mūsų įmonė. Valdiklis derinamas su daugeliu aspektų, ty mikrokompiuterio valdymu (jutiklinis ekranas, sistemos valdymo skydelis ir signalo sąsajos skydelis); Signalo jutiklis (difuzinis atspindžio fotoelektrinis senatorius ir priešingas fotoelektrinis jutiklis); žingsninis variklis ir vairuotojas (žingsninis variklis) ir žingsninio variklio vairuotojas); reguliuojamas maitinimas (maitinimo transformatorius ir reguliuojamo maitinimo skydelis). Labai didelio masto integruota sistemos grandinė yra importuojama aukštos kokybės komponentais, kurie yra greitas ženklinimo greitis, didelis patikimumas ir geras stabilumas. Šis valdiklis buvo sukurtas iš tradicinio skystųjų kristalų valdiklio, tačiau skiriasi nuo tradicinio skystųjų kristalų valdiklio, jis ne tik per didelę žmogaus ir mašinos sąsają, bet ir pridėtas grafikos rodymo bei informacijos ženklų funkcija leidžia mašiną lengviau valdyti ir labiau humanizuoti. Ypač pridėkite skaitmeninį reguliuojamo greičio variklio valdymą, kuris suprato butelių valdymą atskiru greičiu, etiketės slinkimo greičiu ir butelio perdavimo greičiu, taip pat valdo paleidimą ir sustabdymą. Tada tai reiškia, kad visas mašinas važiuoja valdymas valdikliu.

Vertikalaus plastikinio butelio priekinės ir galinės pusės dvigubos pusės etikečių klijavimo mašina

Techninis parametras

Ženklinimo greitis40–150 vnt / min
Butelio skersmuoŽemiau 120 mm
Etiketės dydis(L) 20-280mm (H) 30-140mm
Etiketės klaida≤ ± 1mm
Ritės išorinis skersmuo:Maks. 360 mm
etiketės ritinio vidinis skersmuo~ 76mm
Grynas svoris300kg
Kontūro dydžiai2000 * 900 * 1700mm

Vertikalaus plastikinio butelio priekinės ir galinės pusės dvigubos pusės etikečių klijavimo mašina

Techninės savybės ir taikymas:

1. Ši plastikinių butelių ženklinimo mašinos elektroninio valdymo dalys, sudarytos iš pagrindinio korpuso, konvejerio juostos, atskyrimo įtaiso, ženklinimo stoties, tūrio etiketės, tūrio etiketės pertvaros ir veikimo ekrano ir kt.

2. Išvesties rezervavimas: galite nustatyti norimą išvestį, ji buvo sustabdyta pasiekus tikslą.

3. Skaičiuokite kiekvienos pamainos produkciją: suskaičiuokite visas kiekvienos pamainos etiketes, kad gamyba galėtų efektyviai kontroliuoti visą produkciją.

4. Sustabdykite automatiškai, kai sunaudos etiketės: tai gali sunerimti, kai visos etiketės bus sunaudotos.

5. Centralizuotas greičio reguliavimo variklio valdymas: Valdiklis gali tiesiogiai valdyti kiekvieno greičio reguliavimo variklio greitį, paleidimą ir sustabdymą.

Vertikalaus plastikinio butelio priekinės ir galinės pusės dvigubos pusės etikečių klijavimo mašina

6. Skirtingas turinys rodomas skirtingoje sąsajoje jutikliniame ekrane. realizuotas judesio meniu, visapusiškas pavojaus signalas ir ryškiai paaiškintas kinų kalba.

7. Duomenų išjungimo rezervas: valdiklis gali apsaugoti parametrų nustatymą ir statistinius duomenis, kad būtų išvengta duomenų praradimo, jei mašina buvo išjungta atsitiktinai.

8. Gedimo indikacija: stebėkite daugelį ženklinimo procedūrų gedimų, mašina bus automatiškai išjungta sunerimus ir gedus raudonai lemputei sugedus sistemai.

9. Ši plastikinių butelių etikečių klijavimo mašina, tinkama farmacijos, maisto, kasdieninei chemijos pramonei, pavyzdžiui, apskrito ženklinimo ir puslankio apvalių objektų ženklinimui.