Automatinė plastikinio butelio PVC rankovių žymėjimo susitraukimo mašina

„Shrink sleeve“ etikečių klijavimo įranga ir „shrink band“ aplikatorių mašina yra suprojektuotos viso kūno rankovių ženklinimo, kaklo ir dangtelio juostų tvirtinimo priemonės, akivaizdžiai pažeidžiamos, naudojant įvairius apvalių, kvadratinių, stačiakampių ir ovalių tipų ir formų indus su plastiko, stiklo kontūrais ir be jų. tuščias arba užpildytas metalas.

Sutraukiančių rankovių etikečių ir susitraukiančių juostų įranga pritvirtina ir sutraukia vidurines, viso kūno rankovių etiketes ar sugadinimo juostas, pagamintas iš PVC, PET / PETG, OPS ar PLA, ant įvairių tuščių arba užpildytų apvalių, kvadratinių ir ovalių indų plastikiniame, stikliniame arba metalas. Tai puikus sprendimas pramonės, įskaitant gėrimų, maisto, farmacijos, mitybos, sveikatos ir grožio, plataus vartojimo prekių, chemijos ir kitų gaminių gamybai, dekoravimui. Kiekvienoje susitraukiančių įvorių sistemoje yra įvorės aplikatorius, vienas arba du susitraukiančių tunelių moduliai, garo generatorius ir nerūdijančio plieno konvejeris, skirtas konteineriams pervežti per sistemą. Mašina su etikečių rankovėmis pagaminta iš nerūdijančio plieno, servovariklis ir suprojektuota su servo varomais, PLC valdomais etikečių pavaros voleliais, pjovimo agregatais ir etikečių šaudymo ratukais, kad būtų galima tiksliai ir nuosekliai susitraukti rankoves.

Techninės specifikacijos

Modelio NrSLM-100SLM-150SLM-200SLM-250
Greičio diapazonas100 BC150 BPM200 BPM250BPM
Konteinerio formaApvalūs, kvadratiniai, stačiakampiai ir ovalūs indai su kontūrais
Konteinerio tipasStiklas, plastikas ir metalas
Rankovių etikečių medžiagaPVC, PET, OPS ir OPP
Medžiagos storis0,03-0,13 mm
Konteinerių matuokliai28–125 mm
Konteinerio aukštis50-305mm
Rankovių klojimas plokščias25-200 mm
Rankovės pjūvio ilgis38-305mm
Šerdies dydis5 ″ - 10 ″ reguliuojami
Visas ritės išorinis skersmuo500mm
Elektros tiekimas220V 50 / 60Hz 1 / 3PH; 380V 50 / 60Hz 3PH
Mašinos matmenys2,1 × 0,85x2M
* Greitis priklauso nuo rankovės ilgio ir pločio.

Standartinė susitraukiančių įvorių ženklinimo mašina yra pradinio lygio etikečių klijavimo mašina, pritvirtinanti ir sutraukianti vidutinio, viso kūno etiketes ir klastotės juostas ant įvairių tuščių arba užpildytų apvalių, kvadratinių, stačiakampių, ovalių plastikinių, stiklinių ir metalinių indų. Ši susitraukiančių rankovių etikečių klijavimo mašina yra sukurta mažoms ar vidutinėms gamybos normoms ir yra puikus sprendimas pramonės, įskaitant gėrimų, maisto farmacijos, mitybos, sveikatos ir grožio, plataus vartojimo prekių, chemijos ir kitų pramoninių prekių, pramonėje. Kiekvienoje susitraukiančių įvorių etikečių sistemoje yra etikečių klijavimo įrankis, susitraukimo tunelis, garų generatorius ir konvejeris. Jis gali būti įtrauktas į esamą liniją.

Susitraukiančių rankovių etiketės tiekiamos iš ritinėlio ištisinės juostos pavidalu, nepažymėtos talpyklos gabenamos per padavimo konvejerį ir dozuojamos per besisukantį sraigtą. Kai konteineriai patenka į susitraukiančių įvorių etikečių įrangą, angos formos etiketės atidaromos ir suformuojamos į vamzdelį, kuris tiksliai registruojamas su atspausdintu grafiku, tiksliai supjaustytas, uždedamas ant konteinerio, kuris tada gabenamas konvejeriu. į garo tunelį, kur kontroliuojama garo šiluma iš garų generatoriaus sutraukia įvorę ant talpyklos uždarame garo tunelyje ir atitinka konteinerį. Tada konteineriai išmetimo konvejeriu išeina iš susitraukiančio tunelio.

Funkcija:

1. Pažangi technologija: Japonijoje pagamintas variklis valdo sinchroninio pjovimo sistemą, užtikrinančią ilgą pjovimo įrankio naudojimo laiką ir didelio tikslumo etiketę.

2. Labai efektyvus gamybos greitis: 400 butelių per minutę (standartinis butelis). Jis gali dirbti su gamybos linija arba tiesiog dirbti atskirai.

3. Etiketę valdanti jutiklio lentyna

4. Elastingas pasirinkimas: Mašinos galvutę galima palenkti, kad tilptų apvalus butelis, kvadratinis butelis, elipsinis butelis, butelio viršus ir butelio korpusas. Naujausia dviguba medžiagų tiekimo sistema taikoma medžiagoms pakeisti pakaitomis su mažiau laiko.

5. Unikali sinchroninio pjovimo bazė: pjovimo pagrindo nereikia keisti specifikacijų ribose. Jei specifikaciją reikia keisti, tai galima padaryti per penkias minutes.

6. Paprastas ir saugus valdymas: naudojama spalvota žmonių kontrolė, kurios versijos yra tiek anglų, tiek kinų kalbomis.

7. Mažo sunaudojimo priežiūros išlaidos: pigios apleistos mentės, kurias lengva pakeisti.

8. Ilgas pjovimo įrankių naudojimo laikas: plieną jungiantis perdavimo mechanizmas, abipusis pjovimas ir ilgesnis naudojimo laikas.