Produkto ženklinimo mašina

Ženklinimas tiesiogiai produktui

Nesvarbu, ar ženklinate tiesiogiai knygas, šildymo angas, plieno ritinius ar sūrio kaladėles, jūsų produktui pažymėti yra VKPAK sprendimas.

VKPAK sukūrė daug tiesioginių gaminių ženklinimo sistemų. Šios sistemos apima arba VKPAK etikečių spausdinimą, ir etikečių klijavimą arba etikečių klijavimo įrankius, priklausomai nuo programos. Jie taip pat gali apimti periferinius įrenginius, tokius kaip svarstyklės, tvirtinimas pagal užsakymą, medžiagų tvarkymas, skaitytuvai, tikrintuvai, gaubtai ar integruoti jutiklinio ekrano kompiuteriai. Tiesioginio gaminio ženklinimo etiketėmis klijavimo būdai apima plombavimą, smūgį, pūtimą arba nuvalymą.

VKPAK reputacija diegiant sistemas yra pranašumas taikant gaminius. Daugeliui programų reikia tam tikros formos integracijos, nesvarbu, ar tai programinės įrangos, ar medžiagų tvarkymo, ar abiejų. VKPAK yra produktų ženklinimo sistemų projektavimo ekspertai, atitinkantys kiekvieno kliento reikalavimus.

Kaip visapusiškų VKPAK pakavimo sprendimų dalis, automatines etikečių klijavimo mašinas galima naudoti su įvairiomis pakavimo mašinomis arba kaip atskirą įrenginį. „Norland International“ siūlo platų etikečių, tinkamų naudoti įmontuotai ar stalviršiui, ir slėgiui jautrių, susitraukiančių rankovių ar ritininių etikečių sprendimus. Šie ženklinimo sprendimai yra universalūs ir patenkina beveik visų pramonės šakų poreikius, įskaitant vandenį ir gėrimus, kosmetiką, maistą, namų apyvokos daiktus ir kt. Kreipkitės į savo komandą VKPAK, kad nustatytumėte etikečių mašiną, kuri geriausiai atitiktų jūsų poreikius.

VKPAK siūlomi etikečių sprendimai apima greitaeigį etikečių spausdintuvo aplikatorių. Šis platus ženklinimo sprendimų asortimentas siūlomas patenkinti įvairius produkto identifikavimo poreikius. Ženklinimo sprendimus sudaro etikečių spausdintuvų aplikatoriai, etikečių klijavimo aparatai ir etikečių spausdintuvai. Jei turite klausimų ar turite klausimų, susisiekite su etikečių sprendimų atstovu.

Kai jums reikia produkto ženklinimo sprendimo, VKPAK pateikia šiuos produktus, kad atitiktų jūsų reikalavimus