Automatinė vertikalių apvalių butelių etikečių klijavimo mašina

Pagrindinis modelių apvalių butelių etikečių naudojimas:

Farmacijos, maisto, kosmetikos ir kitose pramonės šakose apskritas butelių ženklinimas gali būti tvirtinamas prie savaitės ir pusapvalio ženklinimo etiketėmis.

Pasirenkamas automatinis patefonas „Unscrambler“ gali būti tiesiogiai prijungtas prie priekinės gamybos linijos, automatinis maitinimo butelis į etikečių mašiną, padidinantis efektyvumą.

Pasirenkamos konfigūracijos juostelių kodavimo ženklinimo mašinos, internetinės spaudos gamybos data ir partijos numeris sumažina butelių pakavimo procesus, pagerina gamybos efektyvumą.

Automatinė vertikalių apvalių butelių etikečių klijavimo mašina

Ženklinimo mašinos apvalios butelių etiketės taikymas:

Etiketei: lipnios etiketės, lipni plėvelė, elektroninis priežiūros kodas, brūkšninis kodas ir kt.

Naudojimas: reikalingas ant membranos pritvirtintos etiketės ar gaminio apskritimo paviršius.

Pramonė: plačiai naudojama maisto, medicinos, kosmetikos, kosmetikos, elektronikos, metalo, plastiko ir kitose pramonės šakose.

Naudojimas: PET apvalių butelių ženklinimas, plastikinių butelių, konservų ir kt.

Ženklinimo mašinos apvalios butelių etiketės taikymas:

* Pagrindiniai darbai: atskirtas butelio korpuso produktas, jutiklis nustato, kad produktas perduoda signalą, grąžinamą į etikečių valdymo sistemą, valdymo sistema, skirta valdyti variklį, siunčia etiketę, pritvirtintą prie gaminio, ženklinant ir padedant, produkto srautas standartinis vieneto dangtis, padengtas standartiniais sukimosi varikliais, etiketė yra ritininė danga, etiketė, pritvirtinta prie veiksmo, yra baigta.

* Procedūra: įdėkite gaminį (prie kurio galima pasiekti liniją) -> produkto perdavimas (įrenginys automatiškai) -> Produktai nutolę per kelias minutes -> Produkto testavimas -> Etiketė -> Pažymėtas dangtelis -> surinkite ženklinimo produktus.

Automatinio vertikalaus apvalaus butelio ženklinimo mašinos informacija

Techniniai parametrai

Šie standartinio modelio techniniai parametrai, kiti specialūs reikalavimai ir funkcijos gali būti pritaikyti

Tinkamas etiketės ilgis (mm): 20mm ~ 314mm

Taikomas etiketės plotis (pagrindo popieriaus plotis / mm): 15mm ~ 150mm

Taikomų produktų skersmuo (apvaliam buteliui) ir aukštis: skersmuo: φ25mm ~ φ100mm

Aukštis: 25mm ~ 230mm

Taikomas standartinis ritinio skersmuo (mm): ~ 280mm

Taikomas standartinis ritinio skersmuo (mm): φ76mm

Ženklinimo tikslumas (mm): ± 1 mm

Standartinis greitis (m / min): servo: 5 ~ 25 m / min

Žingsnis: 5 ~ 19m / min

Ženklinimo greitis (vnt / min): žingsnis: 30 ~ 80 vnt / min (su buteliu ir etiketės dydžiu)

Servo: 40 ~ 120vnt / min

Konvejerio greitis (m / min): 5 ~ 25m / min

Svoris (kg): apie 185 kg

Dažnis (HZ): 50 Hz

Įtampa (V): 220V

Galia (W): 530 W (traukos žingsnis) / 980 W (traukos servo)

Įrenginio matmenys (mm) (I × P × A): 1950 mm × 1100 mm × 1300 mm

Automatinio vertikalaus apvalaus butelio ženklinimo mašinos informacija

Automatinių apvalių butelių ženklinimo mašinos savybės:

♦ Platus pritaikymo spektras, kuris gali atitikti visą apvalaus butelio etiketės ar puslankio etiketės plotį, butelio etiketę perjungti iš paprasto ir lengvai pritaikomo;

♦ Etiketės sutampa su apeinamomis korekcinėmis institucijomis, pažymėtomis nelengvu keliu, žymint x / y / z krypties dalis ir aštuonių trijų laisvės laipsnių nuolydį, galima reguliuoti, nereguliuoti aklaviečių, etiketės sutampa su aukštomis; etiketės kokybė, naudojant standartines diržo dangos seksualines represijas, lygus, raukšlėtas etiketes, gerinant pakavimo kokybę;

♦ Taip pat prie gamybos linijos galima prijungti lanksčius butelius su etiketėmis, butelius su automatine funkcija, atskirą gamybą;

♦ Pažangus valdymas, automatinis fotoelektrinis stebėjimas, be jokio objekto ženklinimo, be etikečių automatinio taisymo ir automatinio aptikimo funkcijų etikečių, lipdukų ir etikečių, kad būtų išvengta atliekų nutekėjimo;

♦ Didelis stabilumas, „Panasonic PLC +“ jutiklinis ekranas + „Panasonic Matsushita“ elektrinė akių adata + vokiečių „Leuze“ etikečių jutiklis, sudarytas iš pažangių elektroninių valdymo sistemų, palaikomosios įrangos 7 × 24 valandų valdymas;

♦ Koregavimas yra paprastas, ženklinimo greitis, perdavimo greitis, padalytas butelis gali suvokti greitį be pakopų, prireikus koreguoti;

♦ Tvirtas, naudodamas tris reguliavimo mechanizmus, išnaudokite stabilumo trikampį, vientisą ir tvirtą.

♦ Nerūdijantis plienas ir legiruotasis plienas atitinka GMP gamybos reikalavimus;

Papildomos funkcijos:

1. karšto kodavimo / žymėjimo funkcija;

2. automatinio tiekimo funkcija (svarstomas produkto derinys);

3. automatinio pervyniojimo funkcija (svarstomas produkto derinys);

4. padidintos ženklinimo priemonės;

5. apskritimo apskritimo padėties žymėjimo funkcija;

6. Kitos savybės (pagal kliento reikalavimus).

Vertikalių apvalių butelių etikečių automatikos konfigūracija

NevardasModelisVienetasPrekės ženklas
1PLC valdymo sistema6ES7212-1A1 komplektasSIEMENS
2Liečiamas ekranas6AV6648-01A1 komplektasSIEMENS
3Fotoelektrinis jutiklis

(Patikrinkite butelį)

FS-N18N1 komplektasJaponija RAKTAS
4Fotoelektrinis jutiklis

(Patikrinkite nepermatomą etiketę)

GS611 komplektasVokietis Leuze
5Servo variklis2004-RZ08BAIAN1 komplektas„America AB“
6Važiuok2003-CSD3-08BX21 komplektas„America AB“
7Pagrindinis transporto variklis90W1: 301 komplektasVokietijos JSCC
8Paspauskite butelio variklį40W1: 301 komplektasVokietijos JSCC
9Greičio valdiklis25-90W2 rinkiniaiVokietijos JSCC

Mašinos struktūra:

Mašinos struktūra

Diržo tipo konvejeris

Ši etiketė naudoja importuotą pramoninį diržą. Jis yra daug nešiojamas, lengvai nešvarus ir ilgam gyvenimui. Tai taip pat gali pasikeisti, tinkama diržo medžiaga priklauso nuo produktų.

Tikslus jutiklis

Priimkite aukščiausio lygio šviesolaidžio jutiklį, kad tiksliai netrukdydami atliktumėte gaminius ir etikečių vietą. Unikalus slankiųjų bėgių dizainas labai skiriasi nuo prasto bendro gamintojo dizaino.

Kokybė ir grožis

Pagrindinė etikečių konstrukcija pagaminta iš anoduoto proceso S304 nerūdijančio plieno ir aukštos kokybės aliuminio. Tai atitinka GMP standartą, kuris užtikrina lengvą priežiūrą ir ilgą ilgaamžiškumą. Viršutinė grandinė, pagaminta iš FRP grandinės medžiagos, ir patvarus UPE kreipiamasis bėgis, pritaikytas konvejerio sistemai, sukurtas taip, kad būtų apsaugotas produkto išvaizda ir efektyvus veikimas. Jis taip pat didėja ilgus metus patikimai naudojant.

Paprastas mechanizmo reguliavimas

Tai suteikia nedidelį ar didelį plataus reguliavimo funkciją su rankinio rato mechanizmu, leidžiančiu lengvai sureguliuoti aplikatorių. Tai taip pat užtikrintų plokščią ir sklandų ženklinimą, priklausomai nuo gaminio dydžio ir ženklinimo padėties, tinkamai pritaikant apvyniojimo stotelę.

Tvirtas mašinos pagrindas

Dvigubi kvadratinių pėdų stovai buvo pagaminti iš nerūdijančio plieno. Jis stabilus ir neužima daug vietos. Dirbant etikečių klijavimui, tai nedrebėtų ir nepaveiktų ženklinimo veiksmų.

Lankstus mobilumas

Judumo ratukas ir tvirtinimo veržlė iš nerūdijančio plieno yra suprojektuoti taip, kad lanksčiai perstumtų mašinas ir palaikytų kitą gamybos liniją. Todėl tai padidintų investavimo naudą.

Pakuotė: Kiekviena mašina suvyniota PO plėvele ir supakuota į standartinį medinį dėklą.

Gamybos švinas: 20 darbo dienų gavus 30% pradinį įnašą, kitas 70% mokėjimas surinktas prieš išsiunčiant

Garantija: visoms mašinoms ji reikalauja vienerių metų garantijos. (Garantija netaikoma problemoms dėl nelaimingų atsitikimų, netinkamo naudojimo,
neteisingas įrangos, jos komponentų naudojimas, sugadinimas saugykloje, aplaidumas ar modifikavimas. Į GARANTIJĄ NEĮSKAIČIUOTA LENGVAI NUOLAIKTOS ATSARGOS DALYS)

Diegimas: mašinai atvykus į gamyklą, jei jums reikės, mūsų technikas eis į jūsų vietą, kad įdiegtų ir išbandytų mašiną, taip pat išmokys jūsų darbuotoją valdyti mašiną (traukinio laikas priklauso nuo jūsų darbuotojo). Išlaidos (lėktuvo bilietas, maistas, viešbutis, kelionės mokestis jūsų šalyje) turėtų būti jūsų sąskaitoje, o technikui reikia sumokėti 100 USD per dieną. taip pat galite eiti į mūsų gamyklą mokyti.

Po aptarnavimo: Jei jums iškils problemų dėl mašinos, mūsų technikas kuo skubiau nuvyks į jūsų vietą ir sutvarkys mašiną. Kaina turėtų būti nurodyta jūsų sąskaitoje.