Automatinė greitųjų butelių susitraukimo rankovių etikečių klijavimo mašina

Šios ženklinimo mašinos bendroji dalis

Automatinė apvalių butelių ženklinimo mašina priima programuojamą PLC valdiklį, importuotą servovariklį, servo tvarkyklę, dažnio keitiklį ir keitiklį; be to, ši butelių etikečių mašina priima padėties nustatymo modulį, kad būtų užtikrinta tiksli, greita ir stabili liejimo etiketė. Mūsų butelių ženklinimo mašina ne tik turi labai tikslią etiketės liejimo vietą, bet ir gali atlaikyti tobulą butelio formą po susitraukimo.

Didelio greičio butelių susitraukimo rankovių ženklinimo mašinos pritaikymas

Automatinė butelių ženklinimo mašina taikoma maisto ir gėrimų pramonei, kaip vaisių sultys, arbata, gėrimai, pieno produktai, grynas vanduo, pagardai, alus ir sportiniai gėrimai ir tt Visų rūšių buteliai; ši butelių etikečių mašina tinka įvairių tipų buteliams, pavyzdžiui: apvalus butelis, kvadratinis butelis, plokščias butelis, išlenktas buteliukas ir taurės formos ir tt po susitraukimo gali atlaikyti tobulą butelio formą.

Didelio greičio butelių susitraukiančių įvorių ženklinimo mašinos pobūdis

1. Visas mašina turi didelį kiekį nerūdijančio plieno ir geros kokybės ulminio lydinio, pagrįstą lūžį, kompaktišką, patogų reguliuoti;

2. Susitraukiančios plėvelės tūrio etiketės stovas, suderinamas su reguliuojamu įtaisu, patogus reguliuoti pagal skirtingą tūrio etiketę 5 ~ 10 popieriaus vamzdelį.

3. Tiesiog montavimas, tada gali būti patogus kvadratiniam ir apvaliam buteliui.

4. Nereikia instrumento, sukamąjį mechanizmą patogu reguliuoti, pritaikyti skirtingam butelio tipui.

5. Unikalus rankovių ženklinimo metodas, pritaikykite prispaudimo rankovių ženklinimo metodą, ne tik patogus, bet ir pagrįstas.

6. Unikalaus dizaino peilio plokštė, atsižvelgiant į specifikacijos taikymo sritį, gali išvengti peilio pagrindo keitimo, peilio keitimas yra greitas ir patogus.

7. Priimkite Japonijos importo servo sistemą ir labai jautrų fotoelektrinį, etiketės pjovimo tikslumas yra labai didelis.

8. Etikečių vietos nustatymo sistema gali skatinti ir pažeminti pakopinį derinimo vietą pagal konkretų butelio tipo reikalavimą.

9. Nerūdijančio plieno elektros įrangos valdymo dėklas, valdantis pritaikymą japonų OMRON PLC.

10. Priimkite pažangias žmogaus ir kompiuterio sąsajos automatinio valdymo technologijas, pagrindinius elektrinius komponentus pritaikykite žinomam tarptautiniam pramoniniam prekės ženklui.

Jei jus domina mūsų produktai arba norite sužinoti išsamesnės informacijos apie produktą, susisiekite su mumis. Taip pat kviečiame apsilankyti mūsų gamykloje!

Gamybos pajėgumai Pagal klientų reikalavimus
 Etiketės specifikacija ~ 30 ~ 90mm
 Butelio ir skardinės skersmuo ~ 28 ~ 90 mm
 Etiketės ilgis 30 ~ 250mm
 Etiketės storis ≥0,035 mm
 Etiketės medžiaga PVC / PET / OPS
 Pagrindinė mašinos galia 4 kW (220 V, 50 Hz)
 Išorinis dydis 2100 × 900 × 2200 mm
 Svoris 480kg