Automatinė mineralinio vandens butelio susitraukimo rankovių ženklinimo mašina

Taikymas

Rankovių sistema yra visiškai automatinė susitraukiančių rankovių ženklinimo sistema, skirta viso kūno rankovių etiketėms ar sugadintoms juostoms klijuoti ir sutraukti ant įvairių apvalių, kvadratinių, stačiakampių ir ovalių konteinerių tipų ir formų su kontūrais ir be jų.

Kiekvienoje rankovių sistemoje yra įvorės aplikatorius, vienas arba du susitraukiančių tunelių moduliai (priklausomai nuo pritaikymo), garo generatorius ir nerūdijančio plieno konvejeris, skirtas konteineriams transportuoti per sistemą.

„Sleeve“ sistema siūloma ir parduodama kaip integruota sistema, siekiant užtikrinti sėkmingą pritaikymą mūsų klientams.

Automatinė mineralinio vandens butelio susitraukimo rankovių ženklinimo mašina

Automatinė rankovių ženklinimo mašina

Sinchronizuota transmisija, visi perdavimo diržo pakeitimai bus greitai baigti. Palyginti su tradiciniu daugiasluoksniu tipu, kurio keitimui ir priežiūrai reikia daugiau nei šešių valandų, jį lengva prižiūrėti ir paprasta prižiūrėti, todėl tai neturi įtakos gamybai.

Kinijoje naudojamas vienetinio pjaustytuvo galvutės plokštumos dizainas, taikomas 28 mm - 160 mm talpos konteineriui. Jums niekada nereikia jo keisti ar derinti. Jis taip pat turi unikalų lengvą jutiklinį žmogaus ir mašinos ekraną, tai reiškia, kad automatiškai ieškoma originalios vietos, taip pat saugumą ir patogumą, kuris yra prieš kitus konggenerinius produktus.

Dvigubai susitraukianti etiketės tiekimo plokštuma, pagrįstas aukštis, kurį patogu tvirtinti etiketėje; mikrokompiuterio automatinė figūra, išvengianti priėmimo ir koregavimo. jums tereikia jį lengvai paspausti, etiketė aptiks ir suras vietą automatiškai. Etiketės pakeitimas yra greitas ir patogus. Be to, pjovimo vieta yra visiškai tiksli.

Etikečių tiekimo įranga: vairuojant sinchronizuotą etiketės tiekimą, tiekimo galimybė yra 90 metrų per minutę, etiketės tiekimo plokštuma yra 500 mm, popieriaus vamzdžio vidinis skersmuo bus 4 ', 8', 10 '. Etikečių tiekimo konfigūracija yra stabilus, kuris leidžia tiksliai nustatyti etiketės ilgį ir stabilų, greitą etiketės tiekimą.

Centrinis stulpas taikomas laipsniško šaudymo etiketės struktūrai, o greitis yra 150B per minutę.

Naujai sukurta pjovimo galvutė naudoja žingsnis po žingsnio variklį, kurio greitis yra didelis, veiksmas tikslus, pjovimas tvarkingas ir susitraukimas yra gražus. Šis dizainas bendradarbiavo su etiketės sinchronizuota vietos struktūra leidžia tiksliai nupjauti vietą per 1 mm.

Daugiataškis avarinio sustabdymo mygtukas įgalina avarinį sustabdymą tinkamoje gamybos vietoje, o tai garantuoja saugią gamybą.

Automatinė mineralinio vandens butelio susitraukimo rankovių ženklinimo mašina

Garo susitraukiantis tunelis

Skirtingų ir netaisyklingų apvalių butelių, kvadratinių butelių ir plokščių butelių ir tt atveju naujo stiliaus garo susitraukiančią orkaitę lengva reguliuoti ir prižiūrėti. Ji tolygiai mažėja. Žemo slėgio garo būgno pasiskirstymas ir garų išpylimo būdas yra vienodas ir suprojektuotas su besiūliu vamzdžiu. Purkštukas padalytas į reguliuojamus tris segmentus, o kiekvieno segmento aukštį, padėtį ir garo išėjimą galima atitinkamai sureguliuoti, kad gautumėte Puikiai susitraukia. Visa mašina pagaminta iš nerūdijančio plieno su šilumos išsaugojimu, kuris ne tik taupo ugnį, bet ir atitinka tarptautinius saugos standartus. Nerūdijančio plieno atitirpinimo dėklas surenka kondensuotą vandenį. Visa mašina priima vandeniui atsparų dizainą su patogus valdymas ir mažai priežiūros.

Garų generatoriaus ypatybės

Vanduo į visiškai automatinio elektrinio šildymo generatoriaus seriją tiekiamas iš vario pagaminto aukšto slėgio sūkurinio siurblio su trumpu vandens tiekimo laiku ir patvariu aptarnavimu. Vandens bakelyje pritvirtintas plūduriuojantis rutulys skysčio lygiui, kuris automatiškai kontroliuoja vandens įleidimą. Darbinė sistema yra automatiškai valdoma. Maždaug 5 minutes prijungus vandens tiekimą ir maitinimą, jis gali nuolat išleisti garą su dideliu darbo efektyvumu.

Pagrindinis įrangos techninis parametras

PrekėRankovių etikečių klijavimo mašina
Talpa150 k / min (remiantis 500 ml)
FPYDaugiau nei 99,9%
Produkcijos efektyvumas visos linijosDaugiau nei 95% (24 valandų skaičiavimas)
Taikomas butelio skersmuo28mm-125mm
Taikomas etiketės ilgis30mm-250mm
Taikomas etiketės storis0,027–0,13 mm
Etiketės medžiagaPVC, PET, PS
Tūrio etiketės vidinis skersmuo≥4 "(101,6 mm)
Tūrio etiketės išorinis skersmuo≤500mm
ĮtampaAC380V, 50Hz, 3 fazių
etiketės rankovių mašinos išvestis3 kW
Garo susitraukimo tunelio išvestis0,37 kW
Garo generatoriaus išėjimas18 kW
Garų slėgis1–8 kg / cm2
Oro suvartojimas garuose<25 kg / val
Mašinos matmenysEtikečių rankovių mašina: L2000 * W1100 * H2000mm
Svoris750