komanda

„VKPAK Machinery“, įsikūręs Šanchajuje, priekiniame Kinijos mieste, Kinijos ekonomikos, finansų, prekybos ir laivybos centre. Mes didžiuojamės ne tik aukšta mūsų mašinos kokybe, bet ir puikiu klientų aptarnavimu. Siekdama teikti vieno langelio efektyvią pirkimo paslaugą, VKPAK, pradėjusi nuo etikečių gamybos įrenginių, taip pat investavo ir dalinosi keliomis gamyklomis iš pildymo, dangtelio ir pakavimo mašinos. Mūsų tyrimų ir plėtros inžinieriai gali profesionaliai pritaikyti pritaikytas mašinas pagal įvairius kliento reikalavimus visose pramonės šakose, tokiose kaip maisto ir gėrimų, kosmetikos, chemijos, pesticidų, informacijos, komunikacijos ir kt. Mūsų pranašumas yra tinkamas pakavimo sprendimas jūsų poreikiams patenkinti. ir misija.

Mes sutelkėme dėmesį į lipnių etikečių sprendimus visų tipų ir formų pakuotėms. Jei jūsų gamybos proceso metu reikalaujate ženklinimo mašinų, galime pateikti paprastą ar tinkamą sprendimą, atitinkantį jūsų konkrečias programas.

Gamyklos paroda

Mums rūpi aukštos kokybės aukštos kokybės našumas ir aukščiausio lygio naudotojų naudojimas. Ir džiaugiamės galėdami pasidalinti savo technologiniu pranašumu su savo vertinamais klientais. Ilgainiui bendradarbiaudami su gerai žinoma įmone, mes išmokome pažangios jų valdymo patirties ir technologijų bei įgijome daug patobulinimų ir naujovių.

VKPAK, remdamasis automatikos įrangos tendencijomis ir supratimu, buvo tikėjimas technologinėmis naujovėmis, saviugdos požiūris į saviugdą, kurią lemia rinkos paklausa, rinkos paklausa lemia ilgalaikę įmonės plėtrą, bendrovė buvo pirmaujanti technologija , aukščiausios kokybės, geros techninės paslaugos, kurios turi gerą reputaciją ir gauna didelę vidaus ir užsienio įmonių paramą. 80% užsakymų gaunama nuolatiniams klientams ir klientams rekomenduojama.

Jūsų palaikymas ir pasitenkinimas yra mūsų pastangų kryptis ir impulsas. Mes jums parodysime visą savo pranašumą, augime kartu. Esame tikri, kad galime su jumis dirbti ilgalaikį ir draugišką verslą. Dėl jūsų pasitikėjimo, mūsų paslaugų ir mašinos.

Mūsų komanda