Stiklainių etikečių klijavimo mašina

Stiklainis yra paprastai iš stiklo, molio ar plastiko pagaminta talpa, kurios talpa svyruoja nuo litro dalies iki daugelio litrų.

VKPAK mes teikiame ekologiškas, automatines etikečių klijavimo mašinas, kurios leidžia lengvai ir prieinamai pritaikyti etiketę jūsų komerciniam verslui. Mūsų etikečių klijavimo įrankiai idealiai tinka masono indelių etiketėms ir suteikia galimybę greitai, tiesiai ir tiksliai pritaikyti viską, kas yra indelyje

Automatinės stiklo ir plastiko stiklainių etikečių klijavimo mašinos

Geriausiai rekomenduojama naudoti VKPAK butelių ženklinimo sistemą

Nors jūsų gaminį supakuoti į stiklainį gali atrodyti paprasta. Tačiau yra daugybė veiksnių ir pasirinkimų tarp gamybos pradžios ir galutinio produkto, kurį klientas išsirenka iš lentynos. Vienas iš labiausiai paveiktų jūsų stiklainio elementų yra jo etiketė. Nesvarbu, ar naudojate stiklinius, ar plastikinius indelius, ar supjaustytus dydžius, ar etikečių ritinius - svarbu tik tai, kokį įspūdį darote klientui.

Štai kodėl labai svarbu turėti patikimą stiklainių etikečių klijavimo mašiną jūsų gamybos procesui. Jei ieškote etiketės, kuri prisitaiko prie jūsų poreikių, viršija sanitarijos standartus ir kaskart taiko etiketes, jūs atsidūrėte reikiamoje vietoje.

Komercinių stiklainių ženklinimas etiketėmis

Turite daug galimybių, kai reikia ženklinti savo komercinius stiklainius, ypač maisto produktus. du pagrindiniai indelių tipai yra „cut-t0“ dydžio, kurie yra viename ištisiniame lape ir gali būti supjaustyti bet kokiu jums reikalingu pločiu. Daugelis gamintojų pasirenka iš anksto supjaustytą etikečių ritinį. Tai taupo laiką ir sukuria vieningesnę išvaizdą. Pagal šias dvi galimybes yra begalė etikečių rūšių. Galite naudoti supjaustytas etiketes paprastiems projektams arba metalines etiketes, kad išsiskirtumėte lentynoje. Etiketės gali būti neperšlampamos arba vinilo, kad būtų užtikrinta geresnė kokybė. Nesvarbu, kokio tipo etiketes klijuosite į savo stiklainius, įsitikinkite, kad naudojote pritaikomą, greitą ir tikslų etikečių klijavimo mašiną.

Tinkamo žymiklio pasirinkimas

Investuojant į pramoninio lygio etikečių mašiną, reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių. Tačiau šis procesas neturi būti sudėtingas. Jei žinote, ko jums reikia, susisiekite su mūsų draugiška komanda, kad gautumėte citatą. Mes siūlome įvairias mašinas ir džiaugiamės galėdami patenkinti jūsų specifinius poreikius. Jei vis dar išsiaiškinate, kuris ženklinimo sprendimas tinka jūsų verslui, mes mielai jums padėsime. Susisiekite su mumis šiandien, kad sužinotumėte daugiau!

Kai jums reikia indelio etikečių sprendimo, VKPAK pateikia šiuos produktus, kad atitiktų jūsų reikalavimus