Automatinė dviejų pusių priekinių ir galinių lipdukų etikečių klijavimo mašina

Automatinė dvigubo šono priekinė ir galinė butelių etikečių klijavimo mašina yra suprojektuota taip, kad būtų galima greitai ir tiksliai apdoroti įvairias lipnių etikečių klijavimo funkcijas tiek viena, tiek dviem, tiek trimis etiketėmis. apklijuoti etiketes, taip pat akivaizdžiai sugadintas ar reklamines viršutines etiketes. Du etikečių dozatoriai veikia nepriklausomai nuo vienos pusės ženklinimo arba vienu metu veikia dviem šoniniais ženklinimais, leidžiančiais skirtingą etikečių dydį iš abiejų pusių. Pasirenkama įvyniojimo stotis siūloma iš dalies arba visiškai suvyniotoms etiketėms, taip pat akivaizdžiai pažeistoms ar reklaminėms viršutinėms etiketėms. Priekinių ir galinių lipdukų etikečių klijavimo mašinoje įrengta grandinės išlyginimo sistema, skirta produkto orientavimui, užtikrinant teisingą konteinerių padėtį prieš klijuojant etiketę. Konteinerio padėtis sureguliuojama spyruoklinėmis motorinėmis grandinėmis, kol ji juda po galvos griebtuvu, kur ji atleidžiama. Griebtuvas yra sumontuotas ant vertikalios nerūdijančio plieno verpstės sistemos, kad prireikus būtų lengva reguliuoti. Papildomos funkcijos apima nerūdijančio plieno konstrukcijas ir anodavimo komponentus, visame pasaulyje žinomus elektroninius komponentus, servovariklio pavarą, variklio pagalbinį žiniatinklio įsijungimą, PLC valdymą ir patogų naudoti HMI.

Kad buteliukai nebūtų praleisti, naudokite aukštos kokybės ratą, kad tarp butelių liktų vietos. Kempinės rato sukimosi greitį galima reguliuoti, kad būtų galima sureguliuoti erdvę tarp dviejų butelių.

Mašinos dalys, kuriose laikomos etiketės ir renkamas etikečių popierius, yra suprojektuotos taip, kad būtų pritaikytos įvairiausioms etiketėms.

Priimkite iš Vokietijos importuotą fotoelektrinę įrangą ir aukštos kokybės servovariklį, žymėjimo tikslumas labai pagerėja.
Prekės aprašymas:

Mašina yra ekonomiška ir lengvai valdoma su HMI jutikliniu ekranu ir PLC valdymo sistema. Integruotas mikroschema leidžia greitai ir lengvai sureguliuoti bei pakeisti. Ši automatinė ženklinimo sistema idealiai tinka cilindrinėms, plokščioms ir kvadratinėms talpykloms.

Ši mašina plačiai tinka maisto, kosmetikos, farmacijos, pesticidų ir kitoms pramonės šakoms. Tai yra plokščio, kvadrato ir apvalaus butelio, kurio tūris mažesnis nei 1 l, vienpusis ir dvipusis ženklinimas. Automatiškai valdomas kompiuteriu (PLC), lengvai valdomas. Jokio butelio be etikečių. Tai gali lengvai pakeisti specifikacijas. Jis priima servo variklį, pasiekė uždaro ciklo valdymo mažą gedimų dažnį. Didelis efektyvumas. Greitas greitis.

Darbo eigos aprašymas

Buteliukas → patikrinkite → ženklinimas → insulto etiketė → gatavi produktai
Kai buteliukas dedamas etikečių mašinoje, pirmiausia padirbkite. Buteliuko korekcija prieš įvedant slėgį yra mechanizmas, slėgis yra veikimo mechanizmas, kad butelis galėtų stabiliai veikti, be jokio pasivaikščiojimo, kad būtų galima eiti į priekį. Lipduko ženklo padėtis per jutiklio aptikimo signalą pradeda standartinį veiksmą, pradedant etiketę. smūgis į priekį, ant abiejų butelio etiketės pusių lipdymo etiketė prilips, tada etiketės procesas bus baigtas.

Pagrindiniai bruožai

♦ Tvirtos nerūdijančio plieno anoduoto aliuminio dalys

♦ Elektroniniai komponentai yra visame pasaulyje žinomas prekės ženklas

♦ Geba ženklinti plokščius, ovalius, kvadratinius ir apvalius indus

♦ Kintamo greičio butelio padavimo separatoriaus ratas

♦ PLC valdymas ir patogus naudoti HMI

♦ Servo variklio pavara suteikia tikslią ir greitą pakartotiną etiketę

♦ Butelis laikomas viršutine stabilizavimo / konvejerio juosta, kad būtų tinkamai pažymėta.

♦ Automatinė sinchronizuota etiketės galvutė ir konvejerio juosta

♦ Žiniatinklio naudojimas pagal maitinimą

♦ Žemas etiketės aptikimas arba jo trūksta naudojant automatinio sustabdymo sistemą, kad būtų išvengta netinkamo etikečių klijavimo

♦ Nekontaktiniai foto akių jutikliai

♦ Etikečių skaitiklis

Galimos parinktys

♦ Karšto antspaudo spausdinimo koderis su pagrindu (spausdina ženklus tiesiai ant etiketės)

♦ „Clear Label Sensors“ (gali aptikti skaidrias etiketes)

♦ Apvyniojama stotis

Techninės specifikacijos

KryptisIš kairės į dešinę arba iš dešinės į kairę
Greitis120–250 cpm (priklausomai nuo produkto savybių ir tiekimo greičio)
Konteinerio skersmuoL: 30-300mm W: 20-140mm
Konteinerio aukštis55–400 mm
Etiketės ilgis15-300mm
Etiketės aukštis10-150mm
Ženklinimo tikslumas± 1 mm (atsižvelgiant į produkto savybes)
Etiketės ritės dydis320 mm (maks.)
Etiketės šerdies dydis76mm
Elektros tiekimas110 / 220V 50 / 60Hz 1PH 2500W
Svoris310 kg
Matmenys2800x1450x1500mm