Didelio greičio visiškai automatinio susitraukimo rankovių etikečių klijavimo mašina

Didelio greičio susitraukiančių rankovių etikečių mašina yra sukurta dideliems kiekiams gaminti, kad būtų galima pristatyti ir sutraukti nuolatinį rankovių etikečių srautą ir užfiksuotas juostas įvairiuose tuščiuose ar užpildytuose apvaliuose, kvadratiniuose, stačiakampiuose, ovaliuose induose iš plastiko, stiklo ir metalo. gėrimų, maisto, farmacijos, asmens priežiūros, namų ūkio, chemijos ir kitų pramonės produktų, kad patenkintumėte jūsų darbo eigos poreikius. Kiekvieną susitraukiančių rankovių mašiną sudaro susitraukiančių etikečių mašina, garų susitraukimo tunelis, garo generatorius ir konvejeris.

Techninės specifikacijos

Modelio NrSLM-350SLM-450SLM-600
Greičio diapazonas350 BPM450 KMM600 BPM
Konteinerio formaApvalūs, kvadratiniai, stačiakampiai ir ovalūs indai su kontūrais
Konteinerio tipasStiklas, plastikas ir metalas
Rankovių etikečių medžiagaPVC, PET, OPS ir OPP
Medžiagos storis0,03-0,13 mm
Konteinerių matuokliai28–125 mm
Konteinerio aukštis50-305mm
Rankovių klojimas plokščias25-200 mm
Rankovės pjūvio ilgis38-305mm
Šerdies dydis5 ″ - 10 ″ reguliuojami
Visas ritės išorinis skersmuo500mm
Elektros tiekimas220V 50 / 60Hz 1 / 3PH; 380V 50 / 60Hz 3PH
Mašinos matmenys2,1 × 1,1x2M2,1 × 1,2x2M2,5 × 1,2 × 2,2M

Ši didelės spartos susitraukiančių rankovių etikečių mašina pagaminta iš 304 klasės nerūdijančio plieno, kad būtų užtikrintas stiprumas ir sumažinta vibracija, o ramus veikimas - sukurtas su servo valdomais, PLC valdomais etikečių pavarų volais, keičiamais pjovimo agregatais ir etikečių šaudymo ratukais, kad tiksliai ir nuosekliai susitrauktų. įvorės ženklinimas, novatoriška standartinė dvigubo išvyniojimo sistema leidžia nenutrūkstamai veikti tik trumpai sujungus vartotojus, kad būtų maksimaliai padidinta gamyba, esant minimaliam prastovos laikui. Greito keitimo įtvaro sistema sumažina prastovas nuo vieno gaminio prie kito, kelių ašmenų sukimosi pjovimo mechanizmas užtikrina ypač sklandų, tolygų pjaunant plėvelę, šis unikalus modulinis dizainas leidžia lengvai pakeisti peiliukus arba greitai, be įrankių, keisti kitas pjaustytuvų dėžutes, kai keičiamas etiketės formatas ar konteinerio dydis. Vartotojai taip pat turi galimybę įsigyti papildomų įvairių dydžių ir formų konteinerių galvutes. Produktų veikimas užprogramuojamas naudojant patogų jutiklinio ekrano valdymo pulto HMI.

Pagrindiniai bruožai

1. Apverskite greičio valdymą.

2. Butelio įvedimas, automatinis butelio atšifravimas, buteliuko stūmimas, šilumos sandarinimas - pjovimo pjovimas, presavimas PE, susitraukimas, aušinimas

3. Ši mašina naudoja oro maišymo mechanizmą stumiant butelį ir karštai sandarinant - atvėsinant. Jis naudoja plokščią šilko impulsinį sandariklį, pjūklo danties peilis pjaustomas, unikalus šilumos sandarinimo ir atvėsinimo pjovimo mechanizmas garantuoja pakavimo agliutinaciją, patikimą ir menišką.

4. Dėl automatinio butelio atšifravimo prietaiso butelis keičiamas greičiau ir patogiau.

5. Filmo mechanizmo pristatymas ir įtampa savanoriškai koreguojasi.

6. PLC programuojama procedūrų valdymo sistema.
7. Dvigubi oro pūstuvai garantuoja temperatūros balansą susitraukiančioje krosnyje su PAD temperatūros reguliatoriumi, kuris, matyt, taupo energiją.

8. Jis naudoja sparno formos nerūdijančio plieno šildymo sistemą, kuri yra ilgaamžė ilgą laiką.

9. Karščiui atsparus Bolivijos gijų specialus fluoro drakono transportavimo tinklo diržas naudojamas susitraukiančioje dalyje, kad būtų užtikrintas tolygus transportavimas ir stiprus atsparumas dilimui.

10. Ši mašina naudoja atvirkštinio greičio valdymo tinklo diržo perdavimo mechanizmą.

11. Konvejerio aukštis nustatomas pagal kliento pageidavimą.

12. Butelio įvedimo kryptį galima reguliuoti pagal kliento pageidavimą

13, pagal kliento pageidavimą, vietoj plastikinio diržo gali pagaminti nerūdijančio plieno diržą susitraukiančio tunelio viduje