Profesionali gamintojo pramoninė apvalių stiklainių etikečių klijavimo mašina

Profesionali gamintojo pramoninė apvalių stiklainių ženklinimo mašina skirta skirtingo dydžio apvaliems buteliams, tokiems kaip apvalūs stiklainiai, apvalus butelis, apvalios skardinės, kurios gali būti naudojamos kosmetikos, maisto, vaistų, kasdienių cheminių medžiagų pramonėje ir pan.

Pagrindinės funkcijos:

1. Priimkite „Servo“ variklį arba originalų Vokietijos importuotą etikečių variklį, kad patenkintumėte skirtingų klientų poreikius.

2. Norint padidinti gamybos efektyvumą, norint naudoti vieną mašiną, butelių tiekimui ir išleidimui galima naudoti patefoną.

3. Bendra įrangos medžiaga yra tarptautinis standartas SUS304 ir importuota aliuminio lydinio medžiaga, dvigubo sluoksnio anoduojantis apdorojimas, pasižymintis dideliu atsparumu korozijai, todėl niekada nerūdys ir nesideformuos.

4. Uždėjus skaidrią etiketę nėra burbulo ir lipni etiketė nebus sulankstyta.

Pagrindinės dalys:

Elektros spintelė, konvejeris, atskiras butelio įtaisas, ritininis etiketės įtaisas, šepetėlių etikečių įtaisas, 1 # etikečių variklis, valdymo sistema ir valdymo sistema.

Įrangos funkcijos aprašymas:

Valdymo sistema: Naudokite SIEMENS prekės ženklo PLC valdymo sistemą, pasižyminčią aukštu stabiliu veikimu ir ypač mažu gedimų lygiu;

Operacinė sistema: 7 colių jutiklinis ekranas „žmogus-mašina“, lengvai valdomas regėjimo sąsaja, su kinų ir anglų kalbomis dviejų rūšių kalba, taip pat turtinga pagalbos ir gedimų rodymo funkcija;

Patikrinkite sistemą: Naudokite vokišką „LEUZE“ etiketės jutiklį, automatinė patikrinimo etikečių stotis, stabili ir patogi, neturi daug didesnių reikalavimų darbuotojui.

Siųsti etikečių sistemą: Naudokite SIEMENS didelės galios servo valdymo sistemą, stabilią dideliu greičiu.

Aliarmo funkcija: Tokie, kaip abelio išsiliejimas, etiketės sulaužymas ar kiti sutrikimai veikiant mašinai, aliarmuos ir nustos veikti.

Mašinos medžiaga: Mašinose ir atsarginėse dalyse naudojama medžiaga S304 iš nerūdijančio plieno ir anoduoto senesnio aliuminio lydinio, pasižymintis dideliu atsparumu korozijai ir niekada nerūdijančiu.

Ženklinimo būdas: Norėdami išsiųsti etiketę ant produkto paviršiaus, naudokite servo siuntimo etikečių sistemą.

Žemos įtampos grandinės visos naudoja vokišką „Schneider“ prekės ženklą.

Pagrindinis parametras:

Vairavimo režimasServo variklis
Išeiga (vnt / min)20–150 (galima reguliuoti)
Veikimo kryptisKairė arba dešinė
Konvejerio greitis≤40m / min
Ženklinimo tikslumas± 1,0 mm
Etiketės ritinio vidinis skersmuo76 mm
Etiketės ritinėlio išorinis skersmuo350 mm (maks.)
Tinkamas etiketės dydisStandartinis dydis: H: 15-130 mm L: 15-300 mm
(Kiti dydžiai gali būti pritaikyti)
Tinkamo dydžio buteliaiGali pritaikyti
Spausdintuvo prietaisas naudoja orą5kg / cm²
Galia1000W
Svoris350
Konvejerio aukštis900 ± 50 mm (aukštis gali būti pritaikytas)
Mašinos dydis1800 (ilgis) 800 (plotis) 1300 (aukštis) mm
Įtampa110V / 220V / 380V

Darbo procesas:

a. buteliai perkeliami į atskirą butelių įtaisą, kad būtų galima juos atskirti, butelius laikykite tam tikru atstumu ir judėkite centrine linija.

b. Kai jutiklis tikrina butelį, siųskite signalą į PLC, PLC pirmiausia gavo signalo sandorį su informacija, tada išvesties signalą servovariklio vairuotojui, kurį varo pavaros variklis siuntimo etiketei.

c. Teptuko etiketės įtaisas pirmiausia užrašytas ant etiketės ant butelio vienos pusės, tada butelis susisuka ritininės etiketės įtaise, teptuko etiketė ant butelio korpuso, kad būtų galima pažymėti etiketę.

Konvejeris gali būti pagamintas priklausomai nuo butelio dydžio, etiketės greitį galima reguliuoti. Etikečių klijavimo mašina gali būti sujungta tik su gamybos linija arba operacija.