Dvigubos juostos automatinė PVC susitraukiančių rankovių etikečių klijavimo mašina

Dvigubos juostos susitraukiančių rankovių etikečių klijavimo mašinoje naudojamos dvi sinchronizuotos galvutės ir ji gali veikti kaip viena galvutė arba kaip dvigubos galvos daugiafunkcinė mašina, galinti vienu metu uždėti ir sutraukti rankovių etiketes ir dangtelio antspaudus įvairiuose tuščiuose ar užpildytuose apvaliuose, kvadratinės, stačiakampės, ovalios talpyklos iš plastiko, stiklo ir metalo, plačiai naudojamos gėrimams, maistui, farmacijai, asmens higienos reikmenims, namų ūkio, chemijos ir kitiems pramonės gaminiams, šie dvigubo galvos susitraukiančių etikečių aplikatoriai padeda klientams sutaupyti vietos, biudžeto, darbo sąnaudų ir padidinti efektyvumo, o ne naudojant dvi vienos galvos įtvaro stiliaus susitraukiančių rankovių aplikatorių.

Dvigubos juostos automatinė PVC susitraukiančių rankovių etikečių klijavimo mašina

Dvigubo galvos susitraukiančių rankovių etikečių klijavimo mašina yra unikali ir lanksti dvigubos juostos automatinė susitraukiančių etikečių klijavimo mašina. Šis susitraukiančių rankovių etikečių klijavimo aparatas yra specialiai sukurtas klientams, norintiems vienu metu ant butelių uždėti ir sutraukti antvorės etiketes bei dangtelio dangtelius ir padėti jums taupykite biudžetą, darbo sąnaudas, biudžetą ir padidinkite efektyvumą, kurio negali sutvarkyti vienos galvos susitraukiančių etikečių mašina. Ši dvigubos juostos susitraukimo ženklinimo mašina turi dvi nepriklausomas sinchronizuotas rankovių galvutes. Ją galima valdyti kaip vienos juostos mašiną arba kaip dviejų juostų daugiafunkcę mašiną, galinčią vienu metu paleisti rankovių etiketes ir dangtelių sandariklius, kad padvigubintumėte savo išėjimo pajėgumą. Tai puikus sprendimas viso kūno rankovėms arba viso kūno rankovėms, padengiant akivaizdžią juostą.

Dvigubos galvos susitraukiančių rankovių etikečių klijavimo mašina yra pagaminta iš nerūdijančio plieno 304, leidžiančią mašinai dirbti daugumoje gamybos aplinkų. Kritinius elektroninius komponentus ir PLC valdiklius gamina „Siemens“, „Mitsubishi“, „Omron Schneider“ ir kiti pasaulyje žinomi prekės ženklai, valdomi servo, valdomi PLC pavarų volai ir etiketiniai šaudymo ratai, užtikrinantys tikslų ir nuoseklų susitraukiančių rankovių pristatymą, keturių ašmenų servo varomas pjovimo agregatas, skirtas greitai ir tiksliai pjauti, mažas laužas, unikalus pjovimo agregato modulinis dizainas leidžia lengvai pakeisti peilius arba greitai pakeisti įrankius. keičiant etiketės formatą ar konteinerio dydį į kitas pjaustytuvo dėžes, pjovimo dėžėse naudojami įprasti, nebrangūs peiliai, kuriuos galima rasti vietinėje technikos parduotuvėje. Greito keitimo šerdesas sumažina prastovų laiką nuo vieno dydžio konteinerio iki kito. užprogramuotas su patogiu naudoti jutikliniu ekranu valdymo pulto HMI.

Trumpas pristatymas

1) rankovių ženklinimo mašina yra pritaikyta, kad atitiktų tikslius gamintojų ir tiekėjų reikalavimus. Jis gali būti naudojamas atskirai arba integruotas vienoje linijoje ir atitinkantis pripildymo įrangos greitį.

2) Įrangos karkasas yra suvirintas siūlėmis, maisto kokybės nerūdijančio plieno sekcija. Šis tvirtas pagrindas gali sumažinti judėjimą ir vibraciją iki minimumo ir taip užtikrinti nuoseklų, tikslų ženklinimą.

3) Pjoviklio galvutės plokštuma taikoma ~ 30–130 mm talpai. Niekada nereikia jo keisti ar derinti. Be to, jame įrengtas unikalus lengvas jutiklinis žmogaus ir mašinos ekranas, būtent automatinė paieškos pradinė vieta, taip pat saugumas ir patogumas, kuris yra prieš kitus konggenerinius gaminius.

4) Esant priimtinam aukščiui, patogu pritvirtinti etiketę. Jums tereikia ją lengvai paspausti. Be to, etiketė aptiks ir suras vietą automatiškai. Etiketės keitimas yra lengvas ir patogus. Be to, nupjauta vieta yra visiškai tiksli.

5) Naujai sukurtas pjaustytuvo žingsninis variklis, kurio greitis yra didelis ir veiksmas yra tikslus. Pjūvis yra tvarkingas, o susitraukimas yra puikus. Šis dizainas bendradarbiauja su etiketės sinchronizuota vieta, struktūra leidžia tiksliai nupjauti vietą per 1 mm.

Dvigubos juostos automatinė PVC susitraukiančių rankovių etikečių klijavimo mašina

Techninės specifikacijos

Modelio NrSLM-150-2SLM-250-2SLM-350-2SLM-450-2
Greičio diapazonas150x2BPM250x2BPM350x2BPM450x2BPM
Konteinerio formaApvalūs, kvadratiniai, stačiakampiai ir ovalūs indai su kontūrais
Konteinerio tipasStiklas, plastikas ir metalas
Rankovių etikečių medžiagaPVC, PET, OPS ir OPP
Medžiagos storis0,03-0,13 mm
Konteinerių matuokliai28–125 mm
Konteinerio aukštis50-305mm
Rankovių klojimas plokščias25-200 mm
Rankovės pjūvio ilgis38-305mm
Šerdies dydis5 ″ - 10 ″ reguliuojami
Visas ritės išorinis skersmuo500mm
Elektros tiekimas220V 50 / 60Hz 1 / 3PH; 380V 50 / 60Hz 3PH
Mašinos matmenys3 × 1,2 × 2,1M3,2 × 1,2 × 2,1M3,8 × 1,2 × 2,1M3,8 × 1,2 × 2,1M