Didelio greičio visiškai automatinė PVC rankovių susitraukimo aplikatorių etikečių klijavimo mašina

Automatinė rankovių ženklinimo mašina taiko pažangias pažangias technologijas --- uždenkite butelio apskritimo etiketę. Karštas susitraukimas, kad pritvirtintų butelio korpuso dizainą. Šios mašinos struktūra yra kompaktiška ir tinkama skirtingų krypčių ir aukščio gamybos linijoms.

Mašinos dalis priima kombinuotą moduliavimo projektavimą ir daro mašiną patikimą. Aukščio reguliavimas lemia variklio svyravimus. Medžiagą patogu pakeisti. Dėl specialaus pjovimo galvutės dizaino etiketės riedėjimo pjūvis tampa tikslesnis ir patikimesnis.

Jis plačiai naudojamas mineralinio vandens buteliuose, gryno vandens buteliuose, gaiviųjų gėrimų buteliuose, vaistų buteliuose, maisto buteliuose ir kitose talpyklose. Gamybos pajėgumų diapazonas yra 2000-40000BPH.

Didelio greičio visiškai automatinė PVC rankovių susitraukimo aplikatorių etikečių klijavimo mašina

Įvadas

Nuo pat įkūrimo, atsižvelgiant į ilgalaikio mechaninio projektavimo ir gamybos kaupimo patirtį, atsižvelgiant į skirtingus klientų poreikius, buvo sukurtos VK-150B, VK-250B, VK-350B, VK-450B, VK-600B (vienos „Machine with head label sleeve Machine“), jo greitis yra 150–200 butelių per minutę, 250–300 butelių, 350–400 butelių, 450–500 butelių, 600–700 butelių. Dvigubų galvučių rankovių mašinos gaminamos remiantis atnaujinimo technologija, leidžiančia gamybos greitį pasiekti 40000 butelių per valandą. Atsižvelgdami į klientų poreikius, mes įsisaviname pažangias užsienio technologijas, kad sukurtume karšto lydymo etikečių klijavimo mašinas, automatines PE plėvelių pakavimo mašinas ir kartonines pakavimo mašinas. Atsižvelgiant į pakavimo mašinų reikalavimus, pradedant mechaninės konstrukcijos, grandinės konstrukcijos, intelektualaus valdymo kryptimi, didinant produktyvumą, kad jos būtų geresnės, paleiskite naujas naujas sėlenos automatines pakavimo mašinas, kad jūsų produktas būtų reklamuojamas idealesniu keliu, kad būtų pažangus gamintojas. pakavimo mašinos.

Ši PVC rankovių susitraukiančių aplikatorių etikečių klijavimo mašina kartu su buteliu, atskiru buteliu, rankovių etikete ir susitraukiančia etikete yra greita, tikslia padėtimi, mažiau darbininkų ir tobula pakuote. Mūsų mašina gali būti naudojama pakuojant gėrimus, pagardus, kosmetikos gaminius ir kt.

Didelio greičio visiškai automatinė PVC rankovių susitraukimo aplikatorių etikečių klijavimo mašina

Techninis parametras:

Gamybos pajėgumai≥250 butelių per minutę (etiketės ilgis ≤100 mm)
Perdavimo procentas≥99,9%
Produkcijos efektyvumas visos linijos≥95% (pagal 24 valandas)
Taikomas butelio skersmuoGalima suprojektuoti specialų dydį Æ28mm ~ Æ 125mm ,
Taikomas butelio ilgis30 mm -280 mm , gali būti suprojektuotas specialus ilgis
Taikoma etiketės medžiagaPVC, PET, OPS
Taikomas etiketės ilgis30 mm ~ 250 mm
Taikomas etiketės storis0,027 mm ~ 0,13 mm
Taikoma etiketės medžiagaPVC, PET, OPS
Skaidrus etiketės ilgis≥5mm
Vidinis popieriaus vamzdžio skersmuo≥4 ”(101,6 mm)
Išorinis popieriaus tūbelės skersmuo≤500mm
ĮtampaAC380V , 50 / 60HZ , 3 fazės
Maitinimo etiketės įvorės galia3 kW
Išorinis matmuoEtikečių rankovių mašina : L2100mm * W850mm0 * H2000mm
Bendras svoris700kg

Didelio greičio visiškai automatinė PVC rankovių susitraukimo aplikatorių etikečių klijavimo mašina

Techninės savybės ir taikymas:

1. Vairavimo įrenginys:

Sinchronizuota transmisija ir pavara su pavara su vienu diržu. Greitai bus baigtas transmisijos diržo keitimas. Palyginti su tradiciniu daugiasluoksniu tipu, kurio keitimui ir priežiūrai reikia daugiau nei šešių valandų, jį lengva prižiūrėti ir prižiūrėti yra paprasta, todėl tai neturi įtakos gamybai.

2. Pjovimo galvutės blokas:

Naujos konstrukcijos pjaustytuvas priima žingsninį variklį su dideliu greičiu, stabiliu ir tiksliu judesiu, apdailos pjovimo vieta ir puikiu susitraukimu. Suderinama su etiketės sinchroninės vietos struktūra, pjovimo vietos paklaida yra 1 mm.

Didelio greičio visiškai automatinė PVC rankovių susitraukimo aplikatorių etikečių klijavimo mašina

3. Etiketės tiekimo įrenginys:

Vienos medžiagos lentyna su tinkamu aukščiu, kad būtų patogu įdiegti etiketę. Jis priima rotacinį potenciometrą, kuris leidžia etiketę tiekti stabiliai ir sklandžiai ir išvengia klaidos etiketės ilgio, etiketės bloko ir kitų problemų, kai etiketės tiekimo servo perteikia etiketę. Jis automatiškai sustos ir suteiks žadintuvo šviesą, taip pat bus rodomas jutikliniame ekrane.

4. Išvalykite įrenginį:

Priėmus su varikliu, derinant dvigubo žiedinio lanko sinchroninį diržą, sinchroniškai valomos plastikinės šerdies-gumos padangos ir užtikrinamas stabilus etiketės liejimas.

5. Butelių nešiojimo sistema:

Priimta mechanine pavarų dėže, kad būtų galima vairuoti padėties nustatymo diržą iš abiejų pusių. Keičiant visą butelio laikymo vienetą, žemyn ir aukštyn plotis valdomas vienu rankiniu ratu, siekiant sinchroniškai ir greitai sureguliuoti.

6. Mašinos galvutė aukštyn ir žemyn:

Jis priima variklį aukštyn ir žemyn, o tai leidžia patogiau valdyti.

7. Naujas garų susitraukiantis tunelis:

Naujo stiliaus garinis susitraukiantis tunelis labai pagerina efektyvumą. Reguliavimas ir priežiūra yra patogu, susitraukimas yra tvarkingas. Garų snapelyje naudojamas atskyrimo būdas, dėl kurio tunelis tampa lygus. Snapelio burna yra padalinta į keturias dalis ir kiekvienos dalies garą, aukštį, vietą ir kiekį galima reguliuoti, kad susitraukimo efektas būtų tobulas. Žemo slėgio garų maiše naudojamas besiūlis plieninių vamzdžių dizainas, o kiekviename jungiamuosiuose vamzdžiuose naudojamas nerūdijantis plienas. minkštas vamzdelis, todėl išardyti ir pritvirtinti yra labai patogu. Visa mašina pagaminta iš nerūdijančio plieno, todėl ji yra šilumos išsaugojimas ir taupo energijos šaltinius. Be to, tai atitinka tarptautinius saugos standartus. Apačioje esanti nerūdijančio plieno plokštuma gali kondensuoti vandenį ir juos nutekėti, todėl negalima daryti įtakos darbo aplinkai. Dėžutės korpuso priekyje ir gale yra du akių langai. Neperšlampamas visos mašinos dizainas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno, todėl patogu valdyti ir prižiūrėti.

8. Naujas karšto oro susitraukiantis tunelis:

Jis priima aukšto slėgio pūtimo mašiną. Specialiai suprojektuotas karšto oro rato tunelis taupo daugiau energijos ir gražina susitraukiantį butelį. Palyginti su tradiciniu susitraukiančiu tuneliu, tokio tipo tunelis gali būti naudingesnis lenktam buteliui.