Dvigubų galvučių vyno butelių plastikinių konteinerių ženklinimo įranga

patikimi apvalių stiklinių butelių plastikiniai indai vyno ženklinimo mašinos dvigubų galvučių kūno kaklo etikečių klijavimo įranga

Dvigubų galvučių vyno butelių plastikinių talpyklų etikečių ženklinimo įrangos informacija

Dviejų galvučių butelių etikečių klijavimo mašinų savybės

1. Dvigubos pusės automatinė etikečių klijavimo mašina tinka kvadratiniams buteliams arba plokštiems buteliams su dvigubu arba viengubu ženklu.

2. Mašina suprojektuota su didelės galios ir stiprinančia struktūra. Formos diržas gali būti pasviręs, o etiketės galvutę galima reguliuoti aštuoniomis kryptimis, todėl mašiną per keletą minučių galima sėkmingai sureguliuoti bet kuriam buteliui.

3. Slėgį tarp aktyviosios ašies ir presavimo volo galima reguliuoti, todėl etiketės važiavimo kryptį galima laisvai reguliuoti. Etiketė spaudžiama tik lanksčiai, nesukeliant jokių iškraipymų.

4. Etiketės galvutė pritaikyta dvigubų presų ritinėlių struktūrai. Tai garantuoja, kad etiketė būtų tvirtai pritraukta, bet nebūtų sulaužyta dėl apačioje esančio popieriaus presavimo, atskirtoji sankaba padaro įtampą labiau subalansuotą.

5. Jutikliniu ekranu paremta žmogaus sąsaja kinų ir anglų kalbomis su internetine pagalbos sistema palengvina mašinos valdymą darbuotojams. Preso diržas yra nukreiptas į pagrindinę transportavimo liniją, todėl abi transportavimo linijos abipusiai veikia sinchroniškai. .

6. Mašina naudoja garsų serverio variklį, todėl realizuoja tikrąjį uždaro ciklo valdymą ir išvengia „neregio vaikščiojimo“ reiškinio, kai mašina naudoja žingsninį variklį. Formos struktūra yra sukurta specialiai, todėl etiketėje pažymėtą daiktą galima tiksliai surasti ir paženklinti.

7. Daugiakanalis koderis tiksliai nustato etiketės padėtį dideliu greičiu. Užklijavus ant buteliuko, etiketė spaudžiama atvartu ir spaudžiama aktyviais ir pasyviais kempinės ritinėliais. Taigi, užklijavus etiketę, joje nėra oro pūslės. jis ypač tinka krištoliniams buteliams, pažymėtiems skaidriomis etiketėmis.

8. Pasirenkamas orlaivių ir ritinėlių etikečių rinkinys gali tiksliai paženklinti apvalius butelius.

Butelių rūšys

Butelių rūšys

Dvigalvių automatinių šonų ir apvalių butelių etikečių klijavimo mašinos diagrama

Dvigalvių automatinių šonų ir apvalių butelių etikečių klijavimo mašinos diagramaDvigalvių automatinių šonų ir apvalių butelių etikečių klijavimo mašinos diagrama

Technikos duomenys

Gamybos greitis40m / min (80-200PCS / min)
Ženklinimo tikslumas± 1 mm
Maksimalus etiketės plotis200 mm
Butelio skersmuoStoris≤30mmheight≤500mm
Etiketės vidinis skersmuo~ 76,2 mm
Etiketės išorinis skersmuo~ 350mm
Konvejerio linijos aukštis
grandininė plokštė prie žemės
900mm ± 50mm (gali būti pagamintas pagal kliento reikalavimus)
Powe380 / 220V 50Hz 3000W
Darbinis slėgis3-5kg 30L / min
svoris400 kg
dydis L * W * H3048 * 1400 * 1650mm

3d piešinys

Pagrindinė konfigūracija

NE.vardasPrekės ženklasKiekisPastaba
1Servo variklisDelta2 rinkinysTaivanas
2servo vairuotojasDelta2 rinkinysTaivanas
3Liečiamas ekranasWECON1 komplektasŠanchajus
4Transporto variklisZhujiang1 komplektasŠanchajus
5Etiketė elektrinė akisTECO1 komplektasTaivanas
6EUT elektrinė akis„DataSensor“2 rinkinysItalija
7PLC„Panasonic“2 rinkinysJaponija
8Nerūdijančio plieno medžiaga„Panasonic“1 komplektasJaponija
9Nerūdijančio plieno spintelė304GB
10Etiketė elektrinė akisJJZ1Šanchajus

Pagrindinė konfigūracija
Garantija: visoms mašinoms ji reikalauja vienerių metų garantijos. (Garantija netaikoma problemoms dėl nelaimingų atsitikimų, netinkamo naudojimo,
neteisingas įrangos, jos komponentų naudojimas, sugadinimas saugykloje, aplaidumas ar modifikavimas. Taip pat garantija neapima lengvai sugedusios atsarginės dalys)

Diegimas: mašinai atvykus į gamyklą, jei jums reikės, mūsų technikas eis į jūsų vietą, kad įdiegtų ir išbandytų mašiną, taip pat išmokys jūsų darbuotoją valdyti mašiną (traukinio laikas priklauso nuo jūsų darbuotojo). Išlaidos (lėktuvo bilietas, maistas, viešbutis, kelionės mokestis jūsų šalyje) turėtų būti jūsų sąskaitoje; už techniką reikia sumokėti 100 USD per dieną. taip pat galite eiti į mūsų gamyklą mokyti.

Po aptarnavimo: Jei jums iškils problemų dėl mašinos, mūsų technikas kuo skubiau eis į jūsų vietą ir sutvarkys mašiną. Kaina turėtų būti jūsų sąskaitoje.