Pilnai automatinė lipdukų etikečių klijavimo mašina lipniajam stiklo buteliui

Ši apvalių butelių etikečių klijavimo mašina dažniausiai naudojama cilindriniams buteliams, kurie dažniausiai naudojami kelių rūšių gėrimams, chemikalams, farmacijos produktams ir kt., Žymėti. Jis turi tvirtą ir kompaktišką struktūrą, kurią lengva valdyti, o vartotojams taip pat paprasta prižiūrėti. Tvirtą ir patvarų šio modelio variklį valdo naujausias mikro procesorius. Jis taip pat gali greitai ir tiksliai valdyti etiketės galvutę, taip pat valdiklį etiketėms perduoti.

Be to, ji taip pat apima populiarią „Siemens Plc“ valdymo sistemą; o paprastą žmogaus sąsają galima valdyti anglų ir kinų kalbomis. Be to, nereikia keisti mašinos dalių skirtingo dydžio buteliams, nes joje yra universalus nuimamas rinkinys. Jame netgi yra moderniausia internetinė pagalbos sistema, leidžianti vartotojams realiai bendrauti su įranga. Ši nauja sistema yra labai patogi vartotojui, todėl darbuotojai gali naudoti paprastas formuluotes, kad galėtų valdyti mašiną. Be to, ši įranga gali veikti sklandžiai ir nuolat kelias valandas.

Pilnai automatinė lipdukų etikečių klijavimo mašina lipniajam stiklo buteliui

Jo etiketės greitis yra iki 120 butelių per vieną minutę, o ženklinimo tikslumas yra labai didelis. Maksimalus etiketės plotis yra 140 mm, ir, jei reikia, ją galima padidinti. Be to, šis universalus ir elegantiškas apvalių butelių etikečių klijavimo mašinos modelis gali ženklinti butelius, kurių skersmuo svyruoja nuo 30 iki 110 mm. Be to, įranga turi etiketės ritinį, kurio vidinis skersmuo yra apie 75 mm, o etiketės ritinio išorinis skersmuo yra apie 350 mm. Jis taip pat turi optinio pluošto jutiklių sistemą etiketėms ir talpykloms. Ši mašina yra labai tinkama lipdyti etiketes ant apvalios formos butelių, pagamintų iš įvairių rūšių medžiagų, tokių kaip stiklas, plastikas, HDPE, LDPE, PET ir kt.

Trumpas pristatymas

1.1 Tvirtai konstrukcijai naudojami didelių pavarų komponentai kartu su aliuminio ir nerūdijančio plieno pagrindo rėmu, kad būtų galima patikimai dirbti ilgus metus.

1.2 Galimos įvairios produktų tiekimo sistemos, užtikrinančios tikslų produktų išdėstymą ir orientaciją. Jis gali būti naudojamas atskirai arba integruotas vienoje linijoje ir atitinkantis pripildymo įrangos greitį.

1.3 Pažangūs didelio sukimo momento mikropopuliarieji aplikatoriai apima santykio poslinkio ir greičio laikymosi galimybes, kad būtų galima tiksliai ir patikimai pritaikyti įvairiausias etikečių medžiagas.

1.4 Sukurtas priekinių ir (arba) galinių skydų etiketėms klijuoti, kad būtų galima žymėti apvalius, kvadratinius, ovalius ar stačiakampius konteinerius.

Pilnai automatinė lipdukų etikečių klijavimo mašina lipniajam stiklo buteliui

Techninis parametras

NePrekėParametrų duomenys
2MatmenysL 2100mm * W 900mm * H 1500mm
3Įtampa220V / 50Hz
4Galia1200 W
5Gamybos pajėgumai0–40 m / min
7Etikečių ritinio šerdis76 mm
8Etiketės ritinėlio skersmuo350 mm
9Etiketės plotis10 ~ 110 mm (specialų dydį galima pritaikyti)
10Etiketės ilgis20 ~ 360 mm (specialų dydį galima pritaikyti)
11Butelio skersmuo30 ~ 90 mm (specialų dydį galima pritaikyti)
12Butelio aukštis30 ~ 200 mm (specialų dydį galima pritaikyti)