Automatinė plastikinė vandens sulčių butelio šilumos susitraukimo rankovių ženklinimo mašina

Ši susitraukiančių rankovių ženklinimo aplikatoriaus funkcija skirta PVC etiketės susitraukimui ant butelio, naudojamo gėrimų butelių pakuotės tirpalui, tarptautinei pažangiai technologijai, padengti PET butelio apskritimo etiketę, o tada karštai susitraukti, kad būtų pritvirtinta butelio korpuso paskirtoji padėtis.

Mašinos struktūra yra kompaktiška ir tinkama skirtingos krypties ir skirtingo aukščio gamybos linijai. Mašinos dalis priima derinį moduliavimo projektavimą ir daro mašiną pagrįstą, aukščio reguliavimas priima svyruojančius variklius, patogu pakeisti medžiagą, specialus pjovimo galvutės dizainas, kad plėvelė būtų riedama tiksliau ir patikimiau.

Automatinė plastikinė vandens sulčių butelio šilumos susitraukimo rankovių ženklinimo mašina

Siekdamas patenkinti didelės spartos klientų poreikius, mūsų kompanijos tyrimų ir plėtros skyrius labai atidžiai tiria ir tobulina šį gaminį „VK-460EL“, kurio didžiausias greitis gali siekti daugiau nei 600, gaminti. Butelis per minutę; Čia taip pat naudojamos tarptautiniu mastu pažangios tos pačios rūšies technologijos.

VK-460EL šis modelis su dvigubo važiavimo mechanizmu Įrengtas naujo tipo etikečių tiekimo sistema su dviguba servo pavara, greita reakcija ir tiksli padėtis.

Kinijoje naudojant pavarų dėžę mašina tampa stabilesnė ir tinkama greitaeigėms gamybos linijoms.

Taikomi butelių tipai: šio tipo mašinos greitis siekia 500Bottles-600Bottles per minutę; jis taikomas tokioms maisto ir gėrimų pramonės šakoms kaip vaisių sultys, arbatos gėrimai, pieno produktai, grynas vanduo, pagardai, alus ir sportiniai gėrimai bei visų kitų rūšių buteliai.

Automatinė plastikinė vandens sulčių butelio šilumos susitraukimo rankovių ženklinimo mašina

Techninis parametras

1.Įėjimo galia8 kW
2.Įvesties įtampa380V / 220VAC
3.Gamyba efektyvi500–600 butelių per valandą
4.Pagrindinio kompiuterio dydisL2500mm × W1200mm × H2200mm
5.Taikomas butelio korpuso skersmuo26–125 mm
6.Taikomas Lable ilgis30–250 mm
7.Taikomas etiketės storis0,13-0,35 mm
8.Taikomas popieriaus vamzdelio vidinis skersmuo5 〞-10〞 laisvai koreguoti

Automatinė plastikinė vandens sulčių butelio šilumos susitraukimo rankovių ženklinimo mašina

Techninės savybės ir taikymas:

1. Etiketės tiekimo įrenginys, pritvirtinkite dvigubą medžiaginę lentyną, kuri palengvina etiketės keitimą. Jutikliniame ekrane taip pat bus rodoma foto patikrinimo etiketė ir nėra butelio ar etiketės, automatiškai sustabdykite mašiną ir įdiekite aliarmo lemputę. Tuo tarpu įrengtas ultragarso jutiklis, leidžiantis etiketę tiekti stabiliai ir sklandžiai ir išvengti etiketės ilgio, etiketės bloko ir kitų problemų, kai etiketės tiekimo servo perteikia etiketę.

2. Priėmus variklį, derinant su dvigubo žiedinio lanko sinchroniniu diržu, sinchroniškai valomos plastikinės gumos padangos ir užtikrinamas stabilus etiketės liejimas. Slėginis įtaisas ant varžto ašies efektyviai kontroliuoja gedimo operacijas ir užtikrina centrinio stulpo saugumą.

3. Butelių nešiojimo blokas: pritaikytas mechanine pavarų dėže, kad padėties reguliavimo diržas būtų vairuojamas iš abiejų pusių. Keičiant visą butelių nešiojimo įrenginį, žemyn ir aukštyn plotis valdomas vienos rankos ratu, siekiant sinchroniškai ir greitai sureguliuoti.

Valymo įrenginys: priimtas elektriniu judesiu, kad būtų patogiau ir greičiau sureguliuoti.