Automatizuota individualių kūginių butelių nukreiptų konteinerių rotacinė etikečių klijavimo mašina

Rotacinių lipdukų ženklinimo mašina naudojama užpildytų ir sandarių kūginių butelių ženklinimui. Šis kompaktiškas rotacinis ženklinimo įrenginys naudoja labai mažai vietos dėl savo rotacinės struktūros. Automatiniai netaisyklingi buteliai Etikečių klijavimo mašina žymi įvairios formos butelius, kurių maksimalus greitis yra 120 ampulių per minutę. Mašina atitinka dabartinius gerus gamybos standartus.

Proceso naudojimas pagal specialias rotacines etikečių kūginių kūginių butelių etiketes

Automatizuotų nestandartinių kūginių butelių nukreiptų konteinerių rotacinių etikečių mašinos informacija

Konteineriai, gauti iš pašarų kirmino iki žvaigždės rato, yra tiksliai išdėstyti ir pasiekiami etiketėje, panašiu atstumu apgaubia tašką. Įeinant į etiketės vietą, konteinerio jutiklis prasideda nuo servo variklio ir spaudžiant diržą, sklandžiai spauskite etiketę tarp pagalvėlės ir diržo. Etikečių jutiklio fotoelementas nustato tarpą tarp dviejų etikečių ir laikykite jas tol, kol ateis kitas indas. Šios operacijos metu spausdinami pneumatiniai spausdinimo priedai.

Pagrindinis pritaikytos etiketės su parametru, skirtas smailiems indams laikyti, parametras:

Automatizuotų nestandartinių kūginių butelių nukreiptų konteinerių rotacinių etikečių mašinos informacija

automatinė sukama kūginių butelių ženklinimo mašina
Ženklinimo pajėgumas (vnt / min): 40-150 vnt / min
Ženklinimo tikslumas (mm): ± 1,0 mm
Etiketės dydis: (L) 20-280mm (H) 30-140mm
Medžiagos dydis: Φ40-Φ100mm (H) 40-300mm
Voliukas viduje (mm): Φ76mm
Ritinio išorinis skersmuo (mm): ~ 350mm
Mašinos dydis (mm): (L) 2000 * (W) 850 * (H) 1450 (mm)
Maitinimas: AC220V 50Hz / 60Hz 1500W

Pavyzdžiai pritaikytai rotacinei etikečių mašinai su konteinerius laikančiomis formomis

Pavyzdžiai pritaikytai rotacinei etikečių mašinai su konteinerius laikančiomis formomisPavyzdžiai pritaikytai rotacinei etikečių mašinai su konteinerius laikančiomis formomis

Mašinų etiketės gamybos įmonė

Mašinų etiketės gamybos įmonė

Garantija: visoms mašinoms ji reikalauja vienerių metų garantijos. (Garantija netaikoma problemoms dėl nelaimingų atsitikimų, netinkamo naudojimo, netinkamo naudojimo, sandėliavimo pažeidimų, aplaidumo ar įrangos ar jos komponentų modifikavimo.

Diegimas: mašinai atvykus į gamyklą, jei jums reikės, mūsų technikas eis į jūsų vietą, kad įdiegtų ir išbandytų mašiną, taip pat išmokys jūsų darbuotoją valdyti mašiną (traukinio laikas priklauso nuo jūsų darbuotojo). Išlaidos (oro bilietas, maistas, viešbutis, kelionės mokestis jūsų šalyje) turėtų būti jūsų sąskaitoje, o technikui reikia sumokėti 100 USD per dieną. taip pat galite eiti į mūsų gamyklą mokyti.

Po aptarnavimo: Jei jums iškils problemų dėl mašinos, mūsų technikas kuo skubiau nuvyks į jūsų vietą ir sutvarkys mašiną. Kaina turėtų būti nurodyta jūsų sąskaitoje.