Automatinė PVC susitraukiančių rankovių butelių ženklinimo mašina

Įvadas

Ši susitraukiančių rankovių ženklinimo mašina susideda iš automatinės etikečių įvorės mašinos, garo susitraukimo tunelio ir garo generatoriaus.

Pagrindinė mašina priima sinchronizuotą transmisiją, greitai pasikeis perdavimo diržas. Palyginti su tradicinių pakeitimų ir palaikymo poreikiu, kuris trunka ilgiau nei šešias valandas, ši mašina yra lengvai prižiūrima ir paprasta prižiūrėti, todėl tai neturi įtakos gamybai. Unikalus pjovimo galvutės plokštumos dizainas taikomas konteinerio skersmeniui nuo 30 mm iki 130 mm. nereikia jo keisti ar derinti. taip pat turi unikalų ekraną, automatinės paieškos pradinę vietą, taip pat saugumą ir patogumą, kuris yra prieš kitus giminingų gaminių produktus.

Dvigubai susitraukianti etiketės tiekimo plokštuma, pagrįstas aukštis, kurį patogu tvirtinti etiketėje; PLC automatinė figūra, išvengianti priėmimo ir pritaikymo. Jums tereikia jį lengvai paspausti, etiketė automatiškai aptiks ir suras vietą. etikečių pakeitimas yra greitas ir patogus. Be to, pjovimo vieta yra visiškai tiksli.

Etikečių tiekimo įranga: valdant sinchronizuotą etiketės tiekimo valdymą, tiekimo galimybė yra 90 metrų per minutę, tūrio etiketės tiekimo plokštumos skersmuo yra 500 mm, vidinis popieriaus tūbelės skersmuo bus 4 ', 8', 10 '. yra stabilus. kurie leidžia tiksliai nustatyti etiketės ilgį ir stabilų, greitą etiketės tiekimą.

Automatinė PVC susitraukiančių rankovių butelių ženklinimo mašina

Techninis parametras:

Talpa80–100 k./min. Standard Skaičiuojamas standartinis ilgis iki 100 mm)
FPY≥99,9%
Produkcijos efektyvumas visos linijos≥95% (24 valandų apskaičiavimas)
Taikomas butelio skersmuoNuo 28mm iki 125mm
Taikomas etiketės ilgis30–250 mm
Taikomas etiketės storis0,027 mm ~ 0,13 mm
Etiketės medžiagaPVC, PET, OPS
Tūrio etiketės vidinis skersmuo≥4 ”(101,6 mm)
Tūrio etiketės išorinis skersmuo≤500mm
ĮtampaAC380V, 50 / 60Hz, trifazis
etiketės rankovės mašinos galia1,5 kW-2 kW
Garo susitraukimo tunelio galia0,37 kW
Garų slėgis1–8 kg / cm2
Oro suvartojimas garuose<25 kg / val
Mašinos matmenysEtikečių rankovių mašina: L2100 * W850 * H2000 mm
Svoris500 kg

Automatinė PVC susitraukiančių rankovių butelių ženklinimo mašina

Elektros prietaisų konfigūracijos specifikacija:

Šio tipo gaudymo etikečių mašina pritaikytas elektros prietaisas yra visa importuojama konfigūracija, be to, ši susitraukianti etikečių mašina priima didelio greičio padėties nustatymo modulį, importuotą servovariklį, servo tvarkyklę, servo valdiklį ir visiškai automatinį reguliavimą, taip pat žmonijos veikimą.

Veislės rūšys liejimo etiketėje:

Šios susitraukiančios etikečių mašinos greitis siekia 150 butelių per minutę; Susitraukianti etikečių mašina taikoma tokiai maisto ir gėrimų pramonei kaip vaisių sultys, arbatos gėrimai, pieno produktai, grynas vanduo, pagardai, alus ir sportiniai gėrimai ir tt Visų rūšių buteliai. Ši susitraukianti etikečių mašina ne tik turi labai tikslią etiketės liejimo padėtį, bet ir gali išsiskirti puikia butelio forma po susitraukimo.

Automatinė PVC susitraukiančių rankovių butelių ženklinimo mašina

Garų susitraukimo tunelio techninis parametras

PrekėGarų susitraukimo tunelis
Ventiliatoriaus įvesties maitinimas1PH, 220V, 1.1KW
Garo generatoriaus įvesties maitinimas380 V / 50 Hz
Darbinis slėgis<= 0,1 MPa
Svoris230 kg
Garų suvartojimas10-20 kg / val
Orkaitės korpuso dydisL2300 * W400 * H450 mm
Transportavimo greitis0-35m / min

Automatinė PVC susitraukiančių rankovių butelių ženklinimo mašina

Rankovių etiketė Techninės savybės ir taikymas:

1. Centrinis stulpas taikomas laipsniško šaudymo etiketės struktūrai, o greitis yra 170B per minutę.

2. Naujai sukurta pjovimo galvutė naudoja žingsnis po žingsnio variklį, kurio greitis yra didelis, veiksmas tikslus, pjovimas tvarkingas ir susitraukimas yra gražus. Šis dizainas bendradarbiavo su etiketės sinchronizuota vietos struktūra leidžia tiksliai nupjauti vietą per 1 mm.

3. Daugiataškis avarinio sustabdymo mygtukas įgalina avarinį sustabdymą tinkamoje gamybos vietoje, o tai garantuoja saugią gamybą.

Automatinė PVC susitraukiančių rankovių butelių ženklinimo mašina

Garų susitraukimo tunelio aprašymas:

Naujo tipo butelių etikečių garų susitraukimo tunelis, termo susitraukimas padidino termo susitraukimo efektyvumą; skirtingų ir nepagrįstų butelių formų, tokių kaip apvalus, kvadratinis ar plokščias butelis ir kt., mes galime reguliuoti ir išlaikyti patogumą, lygiai susitraukti.

Garo išstūmimo tipas pritaikomas garo būgnų konstrukcijos tipui, reguliuojama garo nukreipimo sistema, vamzdis yra sklandžiai ir neužima vietos, išimkite išėjimo angą kiekvienoje pusėje padalydami tris praėjimus, kiekvieno praėjimo aukščio arba mažo, prieš ir po dujų išleidimo tūrio visi gali reguliuoti iki maksimalus tobulas efektyvumas.

Garų susitraukimo tunelio ypatybės:

1. Žemo slėgio garo būgnai pritaikomi be siūlių plieniniam vamzdžiui, kiekviename prijungtame vamzdyje naudojamas nerūdijančio plieno vamzdžių greitas jungiklis, kurį lengva iškrauti ir sumontuoti.

2. Visų mašinų išoriniai apvalkalai pritaikyti nerūdijančio plieno SUS304, taupo energiją ir atitinka maisto saugaus kriterijaus reikalavimus.

3. Apatinės nerūdijančio plieno vandens plokštės koncentruoja vėsų kondensacinį vandenį, kuris gali būti pašalintas per prijungtą vamzdį, darbo aplinkybės neturi įtakos, korpuso matymo lango priekyje ir po kiekvieno.

4. Visa mašina pritaikyta vandeniui nelaidžiu dizainu, pagaminta iš nerūdijančio plieno, lengvai valdoma ir prižiūrima.

Automatinė PVC susitraukiančių rankovių butelių ženklinimo mašina

Garo generatoriaus mechanizmo pobūdis:

1. maža elektrinė termo garo orkaitė su kompaktiška konstrukcija ir mažu kubu, mašinos vidinis rinkinys, automatinis vandens papildymas, ir automatinis vandens lygio valdymas, slėgio valdymas, gali veikti nuolat.

2. orkaitės vanduo yra mažesnis nei 30 l, metinis vandens kiekis orkaitėje yra mažesnis, esant aukštam darbiniam slėgiui, aukštai garų temperatūrai, gali išspręsti daugelio vartotojų aukšto slėgio garų poreikio efektyvumą.

3. Garo išleidimo vožtuvas ne tik gali sujungti kietą vamzdelį, bet ir lanksčiai prijungti anti-aukštos temperatūros garo guminį vamzdelį ir efektyviai sutaupyti vietos. visa mašina užima plotą yra maža, patogu perkelti ir įdiegti.